Kim Kardashian a trend, který nestárne

8. květen 2016  Sonia Peskova   komentáře (0)

Média jsou jich plná. Velké pozadí je stejně populární jako velké poprsí. Konečně přišel čas být hrdý na své a mít ho jako přednost a ne nedostatek! Jak to všechno začalo? Jak si ho vypracovat? Čtěte dál...

www.polyvore.com-speskiwww.polyvore.com-speski
Reklama

Na začátku všeho stála Kim Kardashian, která se již před časem odvážně vyfotila na Twitteru a vyvovolala tím masivní vlnu trendu, který začaly napadobovat stovky slavných i méně známých žen. Začaly vystavovat svá pozadí v upnutých šatech a v plavkách. K nám smrtelníků se tento trend dostal postupně až nyní, protože už je skoro nemožné velká pozadí všude na sociálních médiích ignorovat.

Některé ženy k většímu pozadí mají genetické předpoklady a některé na něm musí tvrdě pracovat. Celý tento trend je o pevném a dobře tvarovaném zadečku. A to není zadarmo. I když už třeba větší pozadí máte, tak je nutné si ho pěkně udržovat a pracovat na něm, aby vypadat skvělě v džínách i plavkách. Kim Kardashian cvičí několikrát týdně a má za sebou tým, který jí radí jak cvičit a co jíst, ale hezký zadek lze mít i bez toho. Nejdokonalejší jsou ty, které jsou vysoko postavené a vystouplé skoro jako broskev.

Kim Kardashian je hrdá na svůj.
Kim Kardashian je hrdá na svůj.
Zdroj: littleblackdress.com

Je skvělé, že přišla revoluce ve vnímání krásy žen, protože do teď se ženy s větším pozadím všeobecně nevnímaly jako krásné nebo dokonalé. Vetší zadeček nebyl moderní a skoro vždy se preferovalo velké poprsí. Dnes si ženy v USA nechávají mnohem častěji zvětšovat pozadí než poprsí. Tento trend se pomalu dostává i do Evropy. Extrémní případy však v USA zaznamenaly nelegální aplikaci olejových injekcí do pozadí a smrtelné následky. Cvičení se nedá obejít implantáty nebo injekcemi. Časem implantáty klesají tak jako u poprsí a musí se vyměnit. Je to jen dočasný efekt s mnoha riziky.

Iskra Lawrence si na něm postavila kariéruIskra Lawrence si na něm postavila kariéru
Zdroj: instagram.com

Iskra Lawrence je modelkou z New Yorku a postavila si celou svou kariéru na svém pozadí. Nestydí se za něj a všude ho ukazuje. Zejména na Instagramu. Fotila pro mnoho prestižních časopisů a kampaní. Chce změnit svět modelingu a potlačit trend vyhublých androgenních modelek. Zatím se jí to daří a svět jí tleská. A proč ne? Proč by se měly neustále protlačovat vyhublé dívky bez křivek? Iskra je odvážnou průkopnicí většího pozadí a je na čase, aby svět módy vnímal ženy takové, jaké doporavy jsou. A její fotky nejsou retušované. Její nedokonalosti jí dělají zajímavou a pro diváky reálnou.

Poctivým cvičením se výsledky dostaví
Poctivým cvičením se výsledky dostaví
Zdroj: googleimages.com

Cvičení vám posílí svalstvo a tím ho i zvedne, což při pravidelném dodržování pocítíte již během prvních dvou týdnů. Cvičení nemusí být bolestivé ani strašné pokud ho budete vykonávat třeba doma. Nezabere příliš mnoho času a jeho tajemnství je v pravidelnosti. Jen tak lze docílit efektního výsledku. Mnoho žen se často vymlouvá na to, že nemají čas, ale 10 minut denně si najde každý, pokud má dost silnou motivaci vypadat a cíitit se v plavkách skvěle. Donutit se není ze začátku jednoduché, ale budete mít velkou radost, až se za vámi budou otáčet muži, ale i ženy!

Věkem pozadí klesá a vyplatí se ho udržovat po celý život! Cvičení by se mělo stát každodenním návykem a polodřepy dělat třeba při čištění zubů nebo u tv. Nemusí to být pot a bolest v posilovně!

Líbí se vám tento trend a jaký na něj máte názor? Dejte nám vědět na náš Facebook!

 

 

 


 

 


 

 


Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 67x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!



Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!