Šití a vyšívání je opět trendy: Nejvíce IN je technika patchwork

23. únor 2016  Komerční sdělení   komentáře (0)

PR. Mladé dívky a ženy znovu objevují kouzlo domácí šití a vyšívání. Jde o trend, který je zřejmý. Důvodů se jistě najde celá řada, vévodí jim ale hlavně originalita. Když si doma ušijete vlastní šaty nebo třeba ozdobný polštářek, máte skutečně originální kousek, který v žádném obchodě nepořídíte. Navíc ušetříte a také se při práci náramně zabavíte. V současné době je nejvíce populární technika šití patchwork.

Zdroj: eshop.brother-czech.czZdroj: eshop.brother-czech.cz

 

Co je metoda patchworku?

Šití moderní technikou patchworku je perfektním způsobem, jak využít zbytkové kousky látek. Stačí vám pár kousků látky, kterou jste nespotřebovaly při výrobě šatů a hned si doma můžete vytvořit ozdobný polštář, deku či jiné doplňky, které ozdobí vaši domácnost.

Jde o metodu, kdy vezmete menší kousky látek různých barev a sešijete je dohromady do různých geometrických tvarů. Prošijete-li je různými stehy, vznikne velmi pěkná látka, která se dá použít právě například k dekoraci polštářků a ozdobných dek, takzvaných quiltů.

Co na vyšívání potřebujete?

K výrobě quiltů, které budou ozdobené právě technikou patchwork, potřebujete v zásadě jen pár kousků barevných látek, jehlu a nit. Pro spojení je samozřejmě vhodné mít k dispozici šicí stroj. Že ho doma nemáte? Škoda, tak s tím něco udělejte.

Práci usnadní šicí stroj Brother

Moderní šicí a vyšívací stroje, s nimiž půjde práce od ruky, vyrábí japonská firma Brother. U nás lze vyšívací stroj od tohoto výrobce pořídit online na webu společnosti Šicí technika Brother s.r.o., která japonskou značku v ČR přímo zastupuje.

V současnosti jsou stroje Brother vůbec nejoblíbenější po celém světě, prodalo se jich už více než 40 milionů. Je to zejména díky tomu, že se snadno ovládají a mají moderní prvky s desítkami šicích programů, které vám výrazně usnadní práci.

Na vyšívací stroj značky Brother se můžete přijít osobně podívat, a to na výstavu Prague Patchwork Meeting, kde bude firma své produkty vystavovat. Uvidíte zde zároveň, jak je technika patchworku kouzelná a dá se využít v praxi.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!