6 tipů, jak udělat dojem se svým profilem na Instagramu

19. březen 2016  Tereza Nováková  komentáře (0)

Jak fotit a upravovat fotky na Instagram? Přinášíme vám pár triků a rad jak dosáhnout co nejlepšího výsledku.

6 tipů, jak udělat dojem se svým profilem na Instagramu6 tipů, jak udělat dojem se svým profilem na Instagramu
Reklama

V dnešním článku vám poskytneme pár rad a triků jak kvalitně fotit a následně upravovat fotky na instagram. Kdyby mezi vámi byl náhodou někdo, kdo vodami instagramu dosud neproplouvá, tady je pro objasnění pár faktů o aplikaci instagram. Instagram je jednou z mnoha sociálních sítí, která se výhradně zaměřuje na fotky, obrázky a videa. Aplikace je oblíbená z velké míry díky celebritám, které jsou na instagramu aktivní více než na jiných sociálních sítích. Další výhodou je propojení s facebookem, twitterem, tumblrem nebo flickrem.

 

Díky instagramu mohou lidé po celém světě sdílet svá videa a obrázky, názájem si příspěvky komentovat a sbírat followers (sledující) nebo likes (to se mi líbí). Aby si vaše fotka zasloužila like, musí také nějak vypadat. V jednotlivých krocích vám ukážeme jak dosáhnou co nejlepšího výsledku.

 

# STÁHNĚTE SI APLIKACI NA ÚPRAVU FOTEK

Aplikací na upravování je celá řada. Z těch nejznámějších můžeme doporučit například VSCOcam (zdarma), InstaSize (zdarma), AirBrush (zdarma, ideální na tzv. “selfie”), Fotor Photo Editor (zdarma), Photo Director (zdarma) a mnoho dalších.

 

# VYHRAŇTE SI OSOBNÍ STYL

I na instagramu má člověk určitý styl. Určete si jeden a držte se ho. Někteří uživatelé mají například všechny fotky v černobílé nebo upravují vše stejnými filtry aby celek působil jednotně.

 

InstagramInstagram
Zdroj: instagram.com
@mariannnan

 

 

# SVĚTLOST

Tmavé a zastřené fotky nepůsobí dobře. Stačí zvýšit jas, pohrát si s kontrastem a výsledek bude o 100% lepší. Náš tip: Fotíte-li kosmetiku, new in nebo jídlo nastavte věci na bílé pozadí.

 

# OSTROST

Ostrá fotografie je základem všeho. I když na svém mobilním telefonu nemáte nejlepší foťák můžete fotku dodatečně doostřit a výsledek bude vypadat úplně jinak.

 

Instagram

 

 

#SELFIE

Na úpravu takzvaných “selfie” je skvělý program AirBrush, který byl zmiňován v úvodu článku. Selfie foťte nejlépe před oknem na denním světle. Na selfie z akcí, koncertů nebo párty jsou skvělá malá světýlka, která se dají připevnit do otvoru na sluchátka. Koupíte je na e-bay doslova za pár korun.

 

# FOOD

Fotky jídla, které se na instagramu označuji hashtagem #foodporn se staly oblíbeným instagramovým formátem. Doporučujeme vždy stůl fotit ze shora a úspěch máte zaručený.

 

Instagram

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!