Blíží se den vaší svatby? Je nejvyšší čas na výběr snubních prstenů

16. březen 2016  Komerční sdělení   komentáře (0)

PR. Svatba patří k nejvýznamnějším okamžikům v životě každého z nás. Pokud se v nejbližší době chystáte s partnerem vejít do svazku manželského, pak vás určitě čeká výběr snubních prstýnků, jednoho ze symbolů vstupu do manželství. Jak na to? Velkou pozornost věnujte hlavně materiálu, z něhož budou vyrobené.

Zdroj: svetsnubnichprstenu.czZdroj: svetsnubnichprstenu.cz

 

Z jakých materiálů si můžete vybírat?

Vhodné je například pro snubní prsteny bílé zlato, dále pak samozřejmě také klasické žluté zlato, ale i wolfram a chirurgická ocel. Právě ta patří v současné době k největším hitům. Působí totiž velmi elegantně, zároveň má ideální vlastnosti pro výrobu šperků. Je i cenově dostupná, takže si snubní či zásnubní prsteny z ní mohou dovolit i ti z vás, kteří nepatří zrovna k nejbohatší vrstvě populace.

Luxusní šperky pro budoucí manžele nabízí Svět snubních prstenů

Snubní prstýnky mají být luxusní, není dobré na nich zbytečně šetřit. Když ale chcete skloubit příznivou cenu s kvalitou, je dobré zajít do jedné z poboček Světa snubních prstenů. Obchodu, který se pyšní dlouhou tradicí, vždyť funguje v Praze už od roku 1930. Dnes má v hlavním městě několik poboček.

Vyberte si z více než 3.000 vzorů, případně si nechte vyrobit šperk na zakázku

Proč zajít právě do Světa snubních prstenů. Najdete zde skutečně nepřebernou škálu produktů. Obchod nabízí zásnubní a snubní prstýnky ze zlata, stříbra, wolframu i chirurgické oceli.

Představí vám více než 3.000 vzorů, z nichž si můžete vybrat. Neodmítnou vás ale ani v okamžiku, kdy si chcete nechat vyrobit snubní prstýnky na zakázku, dle vašich představ a preferencí. Můžete si tak pořídit skutečně originální kousky, které budete pyšně nosit po celý život a budou vám neustále připomínat, jak jedinečnou osobnost jste si vzali.

Čekají na vás speciální slevy

Svět snubních prstenů vás potěší i cenami. Navíc připravuje akční slevy. V březnu 2016 kupříkladu dostanete 25% slevu na snubní prsteny, které si necháte zhotovit na zakázku. Na hotové snubní prsteny pak získáte dokonce až 50% slevu. Za kvalitu tak zaplatíte cenu, o které byste jinde možná ani nesnili.

-pla-

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!