Parfémy, které svádí za vás: Feromon X

11. říjen 2012  Jana Poncarová   komentáře (0)

Upoutat jeho pozornost. Stát se „femme fatale“ – osudovou ženou, které neodolá. Jste perfektně oblečena, bezchybně nalíčena a společensky naladěna. Co vám chybí, abyste muže magicky přitahovala? Parfém s feromony!

Parfémy, které svádí za vás: Feromon XParfémy, které svádí za vás: Feromon X
Reklama

Upoutat jeho pozornost. Stát se „femme fatale“ – osudovou ženou, které neodolá. Jste perfektně oblečena, bezchybně nalíčena a společensky naladěna. Co vám chybí, abyste muže magicky přitahovala? Parfém s feromony!

Jestliže se ptáte, co je skutečná alchymie lásky, pak přestaňte hledat odpověď. Jde o vůni. Je prokázáno a od počátku lidstva ověřeno, že partneři si musí vonět: Funguje to stoprocentně. Určitě jste to alespoň jednou zažila – nebo jste byla svědkem takové situace. Něco bylo ve vzduchu. Vzrušivé napětí. Cítila jste vůni kůže svého protějška – feromony hrály hlavní roly a zrodila se nová láska.

Feromony v parfémech

Feromony jsou doslova magickou substancí – látkou, kterou vnímáme prostřednictvím Jakobsonova orgánu neboli VNO. Ve chvíli, kdy VNO zaznamená feromony, začne působit na centrum sexuální rozkoše v mozku a s námi se začnou dít věci… Jinak řečeno, feromony hrají klíčovou roli v našem partnerském a sexuálním životě.

Protože jsme si všichni vědomi, že když hezky voníme, vnímá nás okolí pozitivně, nezapomeneme si ráno i večer, před důležitou schůzku nebo randem, stříknout oblíbený parfém. Dovedete si ale představit, co by s vaším partnerem udělal parfém s feromony? Ano, i takové jsou na trhu.

Není to žádná magie – poetika se možná trochu vytratí, pokud si připustíme, že jde o čistou chemii, avšak stále s nádechem čehosi nadpřirozeného. Neváhejte proto už ani chvíli, zahoďte veškerou bílou i černou magii, kouzla a čáry a vsaďte na jistotu – parfém Feromon X.

Zkušenosti s parfémy Feromon X

„Těžko se seznamuju, natož pak někoho svádím. Závidím holkám, které mrknou okem a kolem nich se vyrojí řada ctitelů. Když jsem objevila parfémy s feromony, začaly se dít divy. Doporučuje je všem stydlivým holkám.“ (Jarmila, 25 let)

„Zamilovala jsem se do nich a díky nim se do mě zamiloval můj přítel. Na parfémy s feromony nedám dopustit.“ (Hanka, 19 let)

„Po rozvodu jsem byla zoufalá – copak se ještě umím seznámit? Ale kamarádka mi doporučila feromony, koupila jsem si skvělý parfém, navoněla se, zvýšila si sebevědomí a vyrazila do společnosti. A šlo mi to – ještě umím flirtovat!“ (Naďa, 33 let).

Chcete být i vy u mužů úspěšná? Objednejte si ještě dnes parfém s feromony za akční cenu 499 korun!

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!