Slušivé zimní účesy, které zvládnete za pár minut!

28. únor 2016  Jana Svobodová   komentáře (0)

Vytvořte si nádherný účes snadno a rychle i v časové tísni.

Foto: polyvore.comFoto: polyvore.com
Reklama

Zima je v plném proudu a toto období přímo vybízí k tvorbě slušivých účesů! Všechny vyšperkované outfity jsou schovány pod teplými kabáty, tak proč nezaujmout alespoň nápaditými vlasy? Přinášíme vám několik návodů na jednoduché a velmi povedené účesy, jejichž příprava zabere minimum času!

Veškeré níže popsané účesy naleznete ve videu na konci článku.

Zaplétaný drdol

Tento účes se hodí pro středně dlouhé i velmi dlouhé vlasy a dá se využít jak pro každodenní příležitosti, tak i pro slavnostní chvíle.

Rozdělte vlasy na 3 stejně objemné sekce, každou část stáhněte do culíku. Vlasy v každém jednotlivém culíku zapleťte do copánků, ale ne příliš utaženého. Vytvořené copánky pečlivě zatočte do drdolů a připněte pinetkou, na závěr vašeho snažení by vám v zadní dolní části hlavy měly vzniknout 3 roztomilé drdůlky.

Vyžehlené vlasy s drobnou zvláštností

Následující účes mi tak trochu připomíná pin-up girls s rockovým nádechem. Ať už se chcete cítit jako rockerka, nebo rozverná dívka, tento účes vám k tomu skvěle napomůže! V kombinaci s koženkovou bundou a rozevlátými šaty budete působit jako rocková královna.

Pečlivě vyžehlete své vlasy po jednotlivých pramenech. Učešte si pěšinku přímo uprostřed hlavy a vlasy rozdělte na 2 sekce. Horní polovinu vlasů z první sekce pozvolna zakruťte a stočte do drobného drdůlku na temeni hlavy. To samé proveďte s druhou částí vlasů. Rozverný a velmi dívčí účes je hotov!

Kudrliny s mašlí

Následující účes se hodí pro slečny, které chtějí svými vlasy zaujmout a nebojí se extravagance. Můžete ho využít pro slavnostní příležitosti, jelikož oživí každý outfit.

Nejprve důkladně pročešte své vlasy a postupně je nakulmujte. Použijte kulmu s větším průměrem, aby vznikly mohutnější vlny. Kudrlinky zafixujte lakem na vlasy, aby vydržely co nejdéle a pečlivě oddělte vrchní část vlasů od spodních. Sepněte horní polovinu vlasů do culíku a vytvořte z vlasů jednoduchou mašli. Nakonec celý účes znovu zafixujte lakem na vlasy.

Jaké účesy máte nejraději v zimním období? Který účes je váš úplně nejoblíbenější pro slavnostní příležitosti? Podělte se s námi o svoje názory na Facebooku!

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!