Velká letní SOUTĚŽ s Yves Rocher!

28. květen 2012  Aktualita   komentáře (0)

Léto se kvapem blíží. Buďte letní také vy. Vyhrajte dárkovou sadu FLOWERPARTY. Soutěžní otázka je jednoduchá a odměníme celkem tři vylosované čtenářky nebo čtenáře.

Velká letní SOUTĚŽ s Yves Rocher!Velká letní SOUTĚŽ s Yves Rocher!
Reklama

Léto se kvapem blíží. Buďte letní také vy. Vyhrajte dárkovou sadu FLOWERPARTY. Soutěžní otázka je jednoduchá a odměníme celkem tři vylosované čtenářky nebo čtenáře.

Kdo by neslyšel o kosmetice Yves Rocher, která využívá regenerační sílu a životadárnou energii rostlin ve prospěch naší krásy. Ve spolupráci s kosmetickou firmou Yves Rocher jsme pro vás, naše milé čtenářky, připravili velkou letní soutěž o tři dárkové sady FLOWERPARTY.

Soutěžní otázka je opravdu jednoduchá a odpověď na ni můžete snadno najít na webových stránkách Yves Rocher, kde si zároveň můžete prohlédnout i nabídku kosmetických výrobků a navnadit se tak na výhru, jež při troše štěstí může být vaše.

Jak se zapojit do soutěže?

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku!

  • Soutěžní otázka: Z jaké země pochází kosmetika Yves Rocher?

Své odpovědi zasílejte na e-mail redakce@modniarena.cz. Do předmětu uveďte „Soutěž“. Nezapomeňte připojit také svoje jméno a adresu.  Pozor – soutěž končí 30. června!

O co se hraje?

O 3 dárkové sady FLOWERPARTY

  • Provokativní citrusová svěžest, vyzývavé květinové a ovocné tóny. Nezaměnitelná vůně, která upoutá pozornost. Jednoduše neodolatelná!
  • Optimistické, provokující nóty hlavy: pomeranč a mandarinka.
  • Vzrušující květinovo ovocné nóty srdce: růže, malina, liči.
  • Nezapomenutelná nóta základu: vanilka.

Odměněny budou celkem 3 vylosovaní výherci/výherkyně.


Tuto dárkovou sadu od Yves Rocher můžete vyhrát!

O společnosti Yves Rocher

Kosmetická společnost Yves Rocher vznikla v roce 1959 a dnes jsou její obchody ve více než 80 zemích světa. Ve 44 obchodech Yves Rocher v České republice naleznete výběr z více než 500 výrobků Rostlinné kosmetiky pro ženy i muže, které zahrnují péči o obličej, o tělo, hygienické a opalovací přípravky, toaletní vody i líčení. Všechny kosmetické produkty jsou vyrobeny z rostlin, které si firma sama pěstuje, přičemž dodržuje přísné bezpečnostní i ekologické standardy. Výrobky Rostlinné kosmetiky ani jejich složky nejsou testovány na zvířatech a neobsahují látky živočišného původu.  Více informací na www.yves-rocher.cz

Autor Aktualita

Autor: Aktualita


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!