Balzámy na rty jako reklamní dárky od vaší firmy

15. květen 2015  Komerční sdělení   komentáře (0)

K prestiži vaší firmy u klientů a zákazníků mnohdy nestačí jen dobrá práce zaměstnanců a vedení. Nesmíte zapomenout ani na reklamu. Zajímavým řešením, které jistě zaujme, je věnování reklamních balzámů na rty, na nichž bude zobrazeno logo vaší firmy či jiný motiv.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Prezentace firmy prostřednictvím dárků je důležitá a výhodná

Reklamní předměty dokážou zlepšit postavení firmy možná víc, než si myslíte. Zákazníci, kteří od vás obdrží nějaký bonus, se rádi vrátí. Totéž platí i o obchodních partnerech a klientech. Poznají, že si vážíte spolupráce s nimi a máte o ně zájem.

Balzámy na rty jako reklamní předměty jsou skvělým nápadem. Ženy i muži o sebe chtějí pečovat. A vy jim pomocí takovéhoto dárku zpříjemníte péči o své zdraví i vizáž.

Reklamní balzámy na rty s potisky vám na zakázku vyrobí společnost Moje Kosmetika. Stačí si zvolit příchuť a při objednávce dodat fotografii, kterou na produktech chcete mít vyobrazenou.

Vyberte si z řady zajímavých příchutí

Vybrat si můžete z několika příchutí. Osvědčená je kupříkladu příchuť rakytníku. Hydratační balzámy na rty s příchutí rakytníku přispívají k rychlé regeneraci pokožky, navíc mají antibakteriální vlastnosti.

Moje Kosmetika vám dodá také balzámy s příchutí brusinky, které fungují jako vynikající antioxidanty. V nabídce nechybí ani balzámy s pšenicí, jež přispívá k rychlému hojení poškozených rtů.

Reklamní balzámy na rty ocení nejen dámy, Moje Kosmetika nabízí také speciální varianty pro muže. Vždyť i pánové chtějí mít zdravé a lesklé rty bez oparů. Produkty obsahují i složku, která rty ochrání proti účinkům UV záření. Právě UV záření rty vysušuje, zbavuje je vitality a může dokonce stát i za vážnějšími onemocněními.

Reklamní kosmetika s potisky, kterou se bude prezentovat vaše firma, klienty a zákazníky zcela jistě potěší. Jde o investici, která není nijak zásadní, ale pro růst firmy a její dobré jméno může mít poměrně velký vliv.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!