Pin up móda: Buďte jako Marilyn Monroe nebo Sophie Loren
6. únor 2011  Jana Poncarová   Inspirace

Pin up móda: Buďte jako Marilyn Monroe nebo Sophie Loren

Pin up móda: Buďte jako Marilyn Monroe nebo Sophie Loren Číst dále...VIDEO! Nový módní trend: Všichni nakupovat v pyžamu!
5. únor 2011  Jana Poncarová   Módní komentáře

VIDEO! Nový módní trend: Všichni nakupovat v pyžamu!

Novou módou v Británii je oblékat pyžamo i při jiných příležitostech, než je spánek. Britové zjistili, že velmi pohodlné je obléci ho při rozvozu dětí do škol nebo při nákupu. A pak že pohodlnost vítězí jen v českých ulicích! Situace došla tak daleko, že Tesco zakázalo vstup zákazníkům v nevhodném (pyžamovém) oděvu. Číst dále...Gumovky nepatří do lesa. Troufnete si na barevné holínky?
2. únor 2011  Jana Poncarová   Módní komentáře

Gumovky nepatří do lesa. Troufnete si na barevné holínky?

VIDEO! Už nějakou dobu jsou hitem barevné holínky. V českých ulicích se s nimi ale moc nesetkáte. Možná jsou na naše poměry moc barevné. Ale například v Budapešti je nosí nejen mladé dívky, ale i starší ženy! Číst dále...Pruhovaná trička jako módní evergreen? Jak kdy!
31. leden 2011  Jana Poncarová   Módní komentáře

Pruhovaná trička jako módní evergreen? Jak kdy!

Když se řekne pruhované tričko, vzpomenu si na své první tričko s pruhy. Bylo pro kluky a lítala jsem v něm venku. Bylo opravdu ošklivé. Neurčitého střihu, barvy i původu. Číst dále...Módní trendy: Jaro a léto 2011[tema]
28. leden 2011  Eva Batíková   Inspirace

Módní trendy: Jaro a léto 2011

Co se bude nosit na jaře a v létě 2011? Módní návrháři mají jasno. A co vy? Troufnete si na výrazné proužky, opravdu hodně krátké kraťásky a široké kalhoty a lá 70. léta? Nebo zůstanete u svých úzkých džín jako já? Číst dále...
«« « 20 21 22 23 24
Strana 24 z 24


[Nahoru ↑]Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!