Aréna nejatraktivnější zážitků

28. leden 2019  Roman Beneš   komentáře (0)

Cítíte se na začátku unavená a ráda byste si dopřála kvalitní masáž? Díky tradiční thajské masáži se můžete cítit opět skvěle.

Aréna nejatraktivnější zážitkůAréna nejatraktivnější zážitků
Reklama

Cítíte se na začátku unavená a ráda byste si dopřála kvalitní masáž? Díky tradiční thajské masáži se můžete cítit opět skvěle.

Tajemství thajské masáže

Tradiční thajská reflexní masáž je považována za umění, které bylo dříve věhlasným právem mistrů znalých léčení v thajských chrámech. Kouzlo thajské masáže spočívá v mnohaletých zkušenostech thajských masérek a jejich dokonalých znalostech lidského těla. Velmi dobře se totiž orientují v energetických drahách lidského těla. Dojde-li k jejich zablokování, mohou způsobit nepříjemné zdravotní potíže. Thajské masérky působí silou na tlakové body, svaly, šlachy, ohýbají a natahují páteř. Cílem jejich práce je také natahování páteře a zbavení napětí. Thajská masáž přináší uvolnění nejen pro klouby, ale také pro lidskou mysl. Díky Firmě na zážitky nemusíte cestovat dlouhé hodiny letadlem do Thajska, stačí si na webovém portále této společnosti koupit některý z poukazu na tento wellness zážitek.

Pestrá nabídka vyhlídkových letů od Firmy na zážitky

Možná jste si už několikrát řekli, jaké by to bylo proletět se ve vzduchu letadlem, vrtulníkem nebo třeba horkovzdušným balónem. Vyhlídkové lety www.firmanazazitky.cz/vyhlidkove-vylety/ Vám umožní vidět z ptačí perspektivy krásy České republiky. Vznesete se do výšky několika set metrů nad mořem a zažít svobodu, pocit vzrušení i volnosti. Konečně tak zjistíte na vlastní kůži, jaké to je cítit se volní jako ptáci a přitom si užívat nevšedních okamžiků. Běhu letu balónem uvidíte v miniaturní velikosti, které dobře znáte.  V nabídkovém katalogu společnosti Allegria najdete hned několik lokalit, nad nimiž se můžete balónem proletět.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!