Buďte krásná pomocí vitamínů!

1. duben 2016  Sonia Peskova   komentáře (0)

Už jste přemýšleli o tom, že krása vychází zevnitř a že vitamíny jí mohou pomoci? Šarma charisma můžete získat i díky nim.

www.polyvore.com-speskiwww.polyvore.com-speski
Reklama

Je skvělé milovat módu a make up, ale všimli jste si někdy, že modelky a celebrity mají zářivé oči, dokonalu pleť, leské vlasy a celkový šarm? Hodně věcí se dá doladit krásnými šaty a zakrýt make upem, ale opravdová krása prostě září. Tajemství je věřejně známé: vitamíny a zdravé doplňky stravy. Nechte se inspirovat!

Instagram a Facebook je plný fotografií mladých dívek držících proteinové doplňky stravy nebo vitamínové dózy na svých selfích a vypadají u toho skvěle. Samozřejmě se nedá věřit všemu a mnoho fotografií je upravených přes filtry, ale když se vitamíny objevily tento rok i v médiích a začaly se o nich zmiňovat například Khloe Kardashian nebo Tatiana Kuchařová, tak je třeba se zamyslet, protože jsou to obě opravdu krásné ženy. Doplňky stravy a vitamínové kapsule fungují výborně s pravidelných cvičením a zdravým stravováním. Nikdy to nebudou fungovat bez nich což je další motivací pro váš nový režim krásy.

Vitamíny doplňují stravu a ne ji nahrazují.

A které vitamíny jsou ty nejdůležitější?

Pokožka, kůže a její zdraví se odráží od vaší diety a stresu. Proto někdo může vypadat na 40, ale je mu třeba jen 35 a naopak. Základní vitamíny potřebné pro krásnou pleť jsou: Vitamíny A-betakaroten, vitamín E, vitamín B2-riboflavin, B3-niacin, B5-kyselina panthotenová a vitamín C. Kolagen, zinek a koenzym Q10 hrají také velkou roli. Vitamínový B komplex je skvělou cestou, jak začít. Jedná se o cenově velmi dostupnou variantu a rozhodně lepší než drahé krémy nebo kosmetické procedury. Unavená pleť s nedostatkem vitamínů nebude v lepší kondici ani po nejlepším zákroku kosmetičky.

Rty by se rozhodně neměly opomínat, co se týče výživy a vitamínů. Každý den je vystavujeme mnoha okolním vlivům a málokdy se jim dostane zasloužené péče. Skvělou volbou jsou vitamínové tyčinky-balzámy například od Vitaminschtick, ale jsou k dostání v mnoha variacích a od různých značek. Je to chytré řešení, jak dodat rtům vitamíny, krásně vonět a dělat něco pro svou krásu. Obsahují SPF 20 a hlavně vitamín E.

Vitamínové balzámy na rty.
Vitamínové balzámy na rty.
Zdroj: hergoodybag.com

Zářivé oči, které zahřejou u srdce každého, na koho se podíváte potřebují také dostatek výživy kromě pravidelných osmi hodin spánku. Esenciální antioxidační vitamíny A a E vám vykouzlý nádherné a odpočaté oči bez tmavých kruhů. Jedinné, co je důležité je pravidelné užívání při vašem obvyklém stravovacím režimu a cvičení. Různé kombinace vitamínů jako A, E a Dpro oči s jinými hodnotnými doplňky stravy jsou skvělým začátkem k lepšímu zraku a zářivému pohledu.

Pevné a rovné nehty vyžadují péči, ale také dostatek zdravých minerálů a výživy k tomu, aby se nelámaly. Vápník, železo a jód vám zaručí blahodárný vliv na vaše nehty, které krásně porostou a budou zdravé. Esenciální aminokyseliny by měli být v denní dávce vitamínů a proč nezačít u Omega 3 jódových kapsulí?

Lesklou hřívu vlasů vám nevykouzlí je tak žádný šampón nebo kondicionér sám od sebe. Malá pomoc minerálů jako zinek a magnézium, přírodních výtažků a vitamínů A, C, D, B a H spolu s proteiny podpoří růst vlasů a jejich kvalitu. Můžete mít vlasy nádherné, pevné, nelápající se a spokojené. Stačí si doplnit stravu o dostatek minerálů a k tomu vám může pomoci i pití minerálních vod s dostatkem obsahu minerálních látek. Panthenolové kůry v tabletách jsou dlouhodobě skvělým řešením spolu s pestrou stravou. Vlasy se vám zahustí, porostou rychleji a budou velmi pevné.

Mějte na paměti, že výživné doplňky stravy fungují ruku v ruce s pravidelným cvičením a zdravým přístupem k životu od stravy po spánek. Ani jedno nebude fungovat bez toho druhého.

Dejte nám vědět vaše názory a typy na náš Facebook!

 


 

 


 

 

 

 Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 4.55 hvězdiček / Hodnoceno: 22x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!