Co na sebe na Silvestra?

28. prosinec 2016  Sonia Peskova   komentáře (0)

Silvestr se kvapem blíží a s ním i otázka, co na sebe a jak být za hvězdu...

www.pinterest.comwww.pinterest.com
Reklama

Oslavy konce roku jsou tu. Všude se plánují se pěkné mejdany, party, rauty, diskotéky a s nimi i téma, podle kterého se mají hosté obléci. Pravidlo je však pro všechny stejmé: všichni by měli zazářit a cítit se speciálně. Tady je pár nápadů na vrcholové outfity pro konec roku 2016...

Necítíte se na nošení šatů? Skvělou moderní alternativou šatů pro novoroční diskotéku jsou kalhoty nebo legíny pošité tisícemi flitrů. Rozmanité vzory nebo prostě jednoduchý design zlatých nášivek vás rázem přenese do těch nejvyšších módních kruhů a nebude vám nikde chybět pozornost od okolí. Ve spojení s jednobarevným vrškem ladícím se zbytkem oděvu ze sebe vykouzlíte módní hvězdu každé party. Tento typ legín sluší každé postavě, ale čím větší velikost máte, tím delší top nebo halenku si oblékněte.

Pro krásně štíhlé nohy je tu možnost ukázat je i v zimním počasí v třpytivé minisukýnce. Není lepší příležitosti než novoroční večírek a to zejména, pokud se chcete cítít sexy! Ať už si k ní vezmete halenku nebo tričko s trefným nápisem, tak se ujistěte, že máte na sobě kvalitní silónky a do nebe sahající podpadky. Málokdo vás na mejdanu překoná!

Nezapomeňte na super třpytivé doplňky a make up! Není nic krásnějšího, než do detailu promyšlený a vyladěný outfit s perfektním tématickým líčenímdokonale padnoucí lodičky, které i dobře sedí, nekloužou a pak také stylový účes. Tyto doplňky postačí i v případě, že se rozhodnete obléci jednoduše a vyřádit se na detailech. A co vaše nehty? Dostane se jim také novoročních oslav? Proč ne?

Třpytkami lze zahalit skoro všechno, ale jde o míru vkusu a nápaditosti, takže se zamyslete nad tím, jak vlastně chcete zazářit a přitom být elegantní, cool a stylová.

Třpyt patří neodmyslitelně k novoročním oslavám. Představte si šaty zářivé stejně jako váš vánoční stromeček. Nyní je na čase vytáhnout ze skříně ty nejtřpytivější šaty a nechat jim prostor oslnit ostatní. Flitry, krystaly, kamínky a jiné zdobení je na místě, protože uvítání nového roku by mělo být velké, stylové a jiskřivé. Pokud zvolíte výrazné šaty, tak zbytek doplňků ponechte jednoduchosti. Nebo naopak. Pokud zvolíte třeba černé šaty, tak se nebojte obléci třpytivé silónky alá 90.léta, které milovala i sama Brigitte Bardotová.

Krásný Nový Rok 2017 vám z celého srdce přejeme a užijte si pouze stylově novoroční oslavy!

Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 4.76 hvězdiček / Hodnoceno: 119x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!