Dámská trička: Jaké jsou aktuální módní trendy?

27. květen 2016  Komerční sdělení   komentáře (0)

PR. Pokud chcete ve společnosti vypadat vždy dokonale, je třeba neustále sledovat módní trendy. Platí to také pro oblast dámských triček. Jaké jsou aktuální trendy pro letošní rok?

Zdroj: ewaco.czZdroj: ewaco.cz

V jednoduchosti je krása

Ostřílené rčení, že „v jednoduchosti je krása“, platí i pro letošek. IN jsou jednobarevná trička spíše volnějšího stylu. To ovšem neznamená, že by měla být nudná. Volte hravé, zářivé barvy. Co se týče barev, jsou v kurzu nejvíce žlutá a pastelové barvy. Zejména pro jarní a letní období jsou právě tyto barvy nejpříhodnější. Zapomeňte na černou.

Parné léto ovlivňuje volbu trička

I letos se dá očekávat podobně parné léto jako v minulém roce. To byste měly zohlednit, pokud si chcete pořídit dámská trička a halenky. Je vhodné volit lehké, prodyšné materiály. Upřednostněte spíše volnější trička, v příliš upnutých byste se během dne necítily příliš dobře, pokud by venku teploty šplhaly k tropickým hodnotám. Z materiálů je ideální přírodní 100% bavlna.

Nebojte se výstřihů

Elegantní dámská trička pro letošní rok vynikají výraznými prvky, nejvíce je to znát na výstřizích. I díky nim se v letních vedrech budete cítit neustále příjemně. Minimalizujete riziko tvorby skvrn od potu v oblasti ňader. Z tohoto hlediska opět zdůrazním, že jsou vhodné spíše světlejší barvy, na nichž skvrny od potu tolik nevynikají.

Nekoukejte jen na cenu

Dámské tričko rozhodně nevybírejte jen a pouze dle ceny. Vyplatí se raději si připlatit nějakou tu korunu navíc, než se pak cítit nekomfortně. Myslete na to, že do módního oblečení se vyplatí investovat i kvůli zvýšení sebevědomí. Čím kvalitnější a pohodlnější tričko zvolíte, tím se budete ve společnosti cítit příjemněji a jen tak něco vás nerozhází. To platí nejen při volbě triček, ale i dalších druhů oděvů či třeba v případě nákupu dámské obuvi a doplňků.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!