Fotomodelkou snadno a rychle?!

16. září 2015  Komerční sdělení   komentáře (0)

Asi každá dívka sní o tom, jaké by to bylo být modelkou a předvádět na molech výrobky světových značek. Ne každá se však pro tuto práci skutečně hodí.

Fotomodelkou snadno a rychle?!Fotomodelkou snadno a rychle?!

Asi každá dívka sní o tom, jaké by to bylo být modelkou a předvádět na molech výrobky světových značek. Ne každá se však pro tuto práci skutečně hodí.

Musíte být především zajímavá, být sama sebou se rozhodně vyplácí. Zapadnete-li mezi tucty dalších, nikdo už se o vás nedozví. Oslníte-li však něčím odlišným, vystoupíte-li z řady, máte velkou šanci, že si vás někdo všimne. Především potřebujete mít zdravé sebevědomí a ostré lokty, v téhle branži se s vámi nikdo mazlit nebude. Důležité je mít charisma, umět příjemně konverzovat nejen česky, ale nejlépe i anglicky. Každé modelce se také vyplatí mít optimistickou mysl a hlavně trpělivost. Budete čekat, než se vyjádří každá agentura, než se dostanete na řadu na castingu, než se dozvíte výsledek.

 

Co se týká vzhledu, čím ideálnější míry máte, tím lépe, fotomodelky obvykle mají alespoň 170 cm, ideální je výška kolem 177 cm. Velkou výhodou je pohybové nadání, musíte mít talent a rychle se učit nové věci, kdo zaspí, tomu ujede vlak. Každá modelka nezbytně potřebuje profesionální fotografie, kterými se potom bude prezentovat v modelingových agenturách nebo přijde-li na casting. Potřebujete-li najít vašeho fotografa, mrkněte na stránky Casting-hostesky.cz. Najdete zde hned několik profesionálních fotografů, kteří se zabývají focením modelek a fotomodelek. Najdete zde fotografy, kteří vám nabídnou zhotovit profesionální prezentační sety, jsou zde pouze odborníci, kteří své práci rozumí. Můžete se bez obav svěřit jejich objektivům.

 

Fotografů je na Casting-hostesky.cz několik, vyberte si proto podle zaměření toho, který vám nejlépe vyhovuje a domluvte se na honorovaném focení. Nevíte-li si rady, jak se správně nalíčit či upravit vlasy na focení, nezoufejte. Fotografové spolupracují již několik let s předním českým vizážistou a kadeřníkem Petrem Novotným, který vám poskytne svou odbornou pomoc. Tak neváhejte a vezměte fotomodeling útokem s profesionálními fotografiemi.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!