Jak být sexy na Vánoce?

25. prosinec 2015  Sonia Peskova   komentáře (0)

Buďte svůdnou dračicí pro svého miláčka na Vánoce a inspirujte se rajcovním prádlem a sexy podpadky.

www.polyvore.com-speskiwww.polyvore.com-speski
Reklama

Pod stromečkem by mohlo být ještě hodně horko a to nejen ze žáru svíček a prskavek! Pokud se obléknete tak svůdně, jak vám tento článek radí, tak se vašemu miláčkovi bude chtít nejspíše první rozbalovat vás mimo jiných dárků. Nebojte se být sexy poslem Vánoc.

Proč červenou?

Základem vašeho oděvu by mělo být nebezpečně svůdné prádlo v rudé barvě, jelikož červená nejvíce patří k Vánocům vedle zelené a zlaté. Červená patří od nepaměti mezi základní barvy Vánoc a symbolizuje krveprolití Ježíše Krista, což se navždy zapsalo do dějin Vánoc a zelená je zde pak naprostým opakem. Zelená na vánoce symbolizuje znovuzrození, život a proto také máme strom jehličnan na Vánoce. Jehličnan byl totiž i v těch největších mrazech vždy zelený a je tak symbolem neporazitelného života. Proto dodržte tradici Vánoc a zvolte klíčové barvy při volbě sexy prádla. Tvar, materiál a střih záleží jen na vás. Červená každopádně evokuje také vášeň a lásku.

Co třeba zelenou?

Zelená je neobvyklá barva prádla, ale proč toho nevyužít při tak výjmečném období, jako jsou Vánoce? Co třeba i zelené podvazky lodičky s prudce rudými doplňky? Proč se tento rok nepodobat americkým elfům? Pokud se ale raději držíte zpátky a chcete být rafinovaní, tak si oblékněte roztomilý zelený svetr a pod něj ještě roztomilejší překvapení. Fantazii se meze nekladou a to platí zejména u vánočních svetrů! Kombinace červené a zelené je prostě na Vánoce neporazitelná. A vaší snahu jistě ocení i váš přítel.

Zlatá barva je věčná.

Odleskům zlaté se během vánoční nálady také nedá uniknout. Dotek třpytu a flitrů neodmyslyelně patří k té pravé náladě. Nemusí se třpytit jen ozdoby, ale i vy. Lehký dotek zlaté navodí tu správnou atmosféru a vyvolá pocit slavnostních oslav. Třeba jen zlaté nehty s třpytkami budou skvělým závěrem vašeho outfitu. Zlatá symbolizuje věčný život a přinesl jí do Betléma jeden ze tří králů.

Na co nezapomenout...

Svůdné dopře padnoucí prádlo, podvazky, sexy punčochy, lodičky, oblíbený parfém, dokonalá manikůra a pedikůra, krásně upravené vlasy, rudá rtěnka, lehký make up, zlaté doplňky jako naušnice a řetízek a něco pohodlného jako vánoční svetr nebo teplé ponožky pro příjemné odpočívání. A jste připraveni okouzlit!

A jak jste se připravili vy na svádění u vánočního stromeču? Podělte se o své zážitky na našem Facebooku!Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 4.71 hvězdiček / Hodnoceno: 14x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!