Jak na vosí pas?

23. leden 2017  Sonia Peskova   komentáře (0)

Sociální média jsou zahlcena štíhlými pasy a my vám poradíme skvělé a jednoduché typy jak na vosí pas!

https://cz.pinterest.com/pin/337910778269860180/https://cz.pinterest.com/pin/337910778269860180/
Reklama

Móda a trend se tento rok vyvíjejí směrem k postavě typu přesypacích hodin. K ní samozřejmě patří tenký pas, který není tak těžké si vypracovat, pokud se budete držet několika rozumných rad. A cvičit! Posilování je stejně důležité jako přístup k jídlu. Nezapomeňte ani na jedno!

Návod číslo: 1

První návod je určený pro odhodlané povahy, které chtějí rychlé výsledky a vytrénovat si svou vlastní trpělivost. Jedná se o striktní plán na týden, ale je nutné opakovat alespoň jednou za šest týdnů pro udržení si krásně štíhlého pasu a vydřených výsledků. Pravidla: žádné bublinkové pití, žádné pečivo, žádné těstoviny, sladkosti, alkohol nebo červené maso. Denně: 1 sklenice pomerančového džusu, 6 sklenic čisté vody o 250ml, kuře nebo ryba upravovaná v páře, ovoce a zelenina a 30 minut cvičení každý den. Mezi doporučené cviky patří sedy lehy v pravidelných intervalech, cviky s čínkami a na gymball-nafukovacím posilovacím balónu.

Návod číslo: 2

Druhý návod se týká opět cviků, ale dieta zde není tak přísná. Je však nutné opakovat cvičení dvakrát denně pro efektivní výsledky. Jedná se o dlouhodobý cvičební plán, na který si však rychle zvyknete, pokud máte to správné odhodlání. Postačí vám žíněnka nebo jóga kobereček a klid domova. Dieta by měla být pestrá a rozumná. Sladkosti, alkohol a bublinky jsou zakázané nebo velmi omezené. Cvičení se soustřeďuje na minutové intervaly, kdy vždy uděláte za minutu 30 danných cviků a opakujete je stále dokola celou půl hodinu.

Návod číslo: 3

Třetí návod je sestava šesti cviků, které můžete provádět kdekoliv a nepotřebujete k nim ani tolik místa. Cviky se opatují po patnácti v každé sestavě třikrát za sebou nebo se drží vypětí svalů po dobu třiceti vteřin. Jednoduché cviky, které však vyžadují silnou vůli a ze začátku budou najisto bolet! Pokud je však budete opakovat dlouhodobě každý den, tak výsledky uvidíte velmi brzy!

Návod číslo: 4

Nejjednodušší ze všech metod je zakoupit si tvarovací korzet určený pro vyrýsování tenčího pasu. Tento trend se masivně rozmohl mezi celebritami již minulý rok a pokračuje na Instagramu a Facebooku, kde se jeden skoro už ani nevyzná v tom, jaký si má pořídit.

Při výběru se poraďte s fitness instruktorem nebo prodavačem ve sportovním obchodě. Každý má jinou postavu a musí vám ho odborně vyměřit, takže nedoporučuji jen tak zakoupit přes internet! A nesmí vás řezat, škrábat nebo znemožňovat dýchání! také vám odborně poradí, jak dlouho a kdy ho nosit. V kombinaci s lehkým cvičením a rozumnou dietou vám dlouhodobě pomůže, ale zázraky nečekejte. Nic není zadarmo a genetické předpoklady také hrají velkou roli

Postava typu přesypací hodiny neznamená hubená nebo extrémně štíhlá! Naopak! Tento rok se prosazují křivky, vypracované tvary neboli pevné svaly. Můžete mít větší boky, zadeček i prsa. To napomáhá efektu přesypacích hodin, takže se soustřeďte na zpevnění nežli hubnutí. O tom to není! Jde o to, postavu pěkně souměrně rozdělit štíhlým, vypracovaným a pevným pasem.

Sledujte nás na Instagramu pro skvělé fotky!

 


Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 4.75 hvězdiček / Hodnoceno: 56x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!