Jak nekoupit zajíce v pytli?

26. červen 2019  Roman Beneš   komentáře (0)

Co muž, to originál. Čtyři slova dokáží přesně vystihnout stav, který mužskou populaci povýšil do vyššího levelu spotřebních konzumentů. Dnešní muži se nespokojí s málem, nechtějí splynout s davem a této skutečnosti podřizují i svou garderobu. Dávno pryč jsou doby, kdy se pánská móda nezmohla na víc, než na límcovité košile, tesilové kalhoty a žinylkové svetry. Moderní muži chtějí držet krok s nejnovějšími módními trendy, a to, co se konfekce i spodního prádla týče.

Jak nekoupit zajíce v pytli?Jak nekoupit zajíce v pytli?
Reklama

Móda nezná kompromis

Ne každý muž se v oblasti oděvnictví bez problémů orientuje. Většinou o pomoc s nákupy požádá svou manželku nebo přítelkyni. V oblasti intimní však bývá mnohem zdrženlivější. Vybrat správné trenýrky vyžaduje trpělivost, zkušenost a smysl pro cit, zejména co komfortu pro oblast přirození. Tomu ženy nemohou rozumět. Někteří muži mají rádi švy, jiní jsou spokojení s volnými nohavičkami, další sorta zákazníků miluje boxerky s gumou v pase. Velmi vyhledávaným artiklem jsou boxerky Calvin Klein, které v sobě mají ty nejlepší prvky ze všech a pyšní se proto nezaměnitelnou exkluzivitou. Značka je vyhlášená pro svou svěžest a volnost již přes padesát let.

 

modniarena.cz_trenyrkarna_cz_01

 

Zlaté české ručičky

Své místo na trhu mají i tuzemské výrobky. Spodní prádlo pro muže nabízí česká značka STYX. Boxerky STYX velmi směle konkurují zahraničním kolegům. Stejně jako „Calvinky“ jsou určeny pro všechny věkové kategorie, pro muže, kteří se nebojí být originální, kreativní a mají smysl pro krásu. Velmi dobře obstojí u mužů subtilních, stejně jako u borců majících svaly. Jejich velkou předností jsou kvalitní materiály a nevšední vzory. S jejich pořízením člověk neudělá chybu.

 

modniarena.cz_trenyrkarna_cz_02

 

Spodní prádlo je důležitou součástí pánského šatníku. Šetřit na něm, by znamenalo cítit se celý den v nepohodlí a ve finále být rozmrzelý. Důsledky kvantity na úkor kvality mohou být až fatální. Opruzeniny a hemoroidy jsou výmluvné samy za sebe. Nevhodné spodní prádlo ale může ve finále způsobit až neplodnost. Posvítit si na vzdušný a přírodní materiál se u spodků proto rozhodně vyplatí. S osvědčenými značkami už nikdy nekoupíte zajíce v pytli.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!