Jak zabalit dárky na Vánoce?

8. prosinec 2016  Sonia Peskova   komentáře (0)

Balení dárků může být mnohdy nudné a fádní, ale ne s našimi typy! Čtěte dál...

www.pinterest.comwww.pinterest.com
Reklama

Vánoce...to jsou čas pohody a klidu, ale také dárečků a překvapení. Proto jsou na místě nápadité kreace na balení dárků, které oslní, udělají radost či zahřejí u srdce u vánočního stromečku. Není totiž nic krásnějšího, než vidět široký úsměv na tvářích svých nejbližších a proč jim ho nevykouzlit ještě před rozbalením dárku?

Obyčejný voskový papír hnědé barvy může být skvělým řešením pro zabalení dárku, i když může nejprve působit příliš jednoduše. Spolu však s přírodně laděnými ozdobami a provázkem vykouzlíte unikátní styl zaměřený na přírodní tóny a krásu. Dokonalé řešení pro milovníky přírody, eko, bio či jednoduchosti! Kouzlo je i v ceně! Větvičky si natrháte zadarmo, šišky nasbíráte v lese a provázek najdete doma.

Zlatá, hnědá a bílá...jemné vánoční tóny, které tak přirozeně ladí dohromady. Spolu se zlatou barvou tvoří naprosto luxusní kombinaci. Kouskami krajky, ozdobami na stromeček, s mašlemi a šňůrkami vykouzlíte za pár chvil kouzelné balení. Vhodné spíše pro krabičky a milovníky luxusu, elegance a minimalismu, přesto však vánoční nadšence! A bílý  ahnědý papír seženete nebo najdete doma raz dva!

Korálky nebo miniaturní vánoční ozdůbky mohou posloužit jako roztomilá a netradiční dekorace na dárcích. Navléknutím na mašli nebo šňůrku vyčarujete velmi efektivní detail. Pokud je ještě k tomu zkombinujete se vzory, které se od sebe navzájem liší, tak máte zaručeně vyhráno v soutěži extravagance a pozornosti. Nidko nebude ani chtít takto unikátně zabalený dárek rozbalit! A co takhle použít domácí perníčky pro ještě osobitější dotek?

Kousky různobarevných papírků, třpytivých mašliček a celkově všech kreativních útržků mohou posloužit znovu v neobvyklé koláži a jednobarevném podkladě. Dolaďte krásnou mašlí a máte vyhráno!

Látkové mašle a brože? A proč ne? Spolu s neobvyklým vzorem na balícím papíru vytvoří butikově vypadající dáreček, který bude sám o sobě šperkem! V jednoduchosti je krása a záleží už jen na vašem vkusu a výběru broží a podobně ladícím tónem mašle. Tento způsob balení je důkazem, že i věci, které jsme odložili na půdu nebo nechceme mohou být překvapením pro někoho jiného!

Chcete si opravdu vyhrát a udělat velkou radost dětskému obecenstvu? Vytvořením malé scénérie, která má svůj vlastní miniaturní příběh, uděláte najisto radost malým i větším dětem a zejména klukům. Kousek větvičky, sníh ve spreji a malé auto. Kdo by kdy řekl, že lze vytvořit tak krásnou dekoraci na krabičce?

Vystřihování vloček z papíru zná skoro každý, ale tím, že se vystřihají vločky vzorované nebo barevné naberou na nové dimenzi. Spolu s kontrastní barvou balícího papíru vytvoříte neokoukanou kombinaci, která potěší. Neobvyklost vzorů a barev je klíčová. Tady si můžete vyhrát s barvami duhy!

Výroba mašliček nemusí být náročná, pokud víte, jak na ni! Postačí vám silnější stuha vaší volby a sponkovačka. Kdo mohl tušit, že je to až takhle jednoduché? Můžete zkusit použít i obyčejný papír a pohrát si s velikostí i tvarem! Je dávejte pozor na prsty u sponkování!

Máte pro někoho poukaz nebo malý dárek, který se vejde do obálky? Není nic lepšího, než si obálku vyrobit sám a neplýtvat penězi na něčem, co je tak krásně jednoduché. Postačí vám zbytky balících papírů, s kterými vytvoříte neodolatelné mini dárečky!

Stará dobrá tradice tisknutí s bramborem je zpět. Nikdo jiný nebude mít takový papír, protože každé razítko vámi vykrojené z brambor bude naprostý unikát. Postačí vám i vodové barvy pro tisk, ale pokud chcete dosáhout silnějšího efektu, tak inkoust či tuš je ideální!

Nechali jste se inspirovat? Jak balíte dárečky vy? Podělte se o vaše nápady na našem facebooku a Instagramu!

 

 

 

 

 

 


Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 4.75 hvězdiček / Hodnoceno: 72x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!