Jaké trendy letí v barvení vlasů?

29. květen 2015  Sonia Peskova   komentáře (0)

Tmavší, světlejší, melírované, ombre...nebo dokonce sombre? Co se vlastně nosí v trendech barvení vlasů? Neobarvujte se, dokud si nepřečtete tento článek!

http://www.vogue.com/10337183/spring-2015-hair-trends-easy-hair-and-makeup-tricks/http://www.vogue.com/10337183/spring-2015-hair-trends-easy-hair-and-makeup-tricks/
Reklama

Blondýnky

  1. Nosí se ledová blond, která je lesklá a bez jakýchkoliv tónů jiné blond. Přímo zakázané jsou měděné odstíny vlasů s ledovou blond! Vyplatí se používat tzv. stříbrný šampon, aby se blond stala skoro bílou.
  2. Medový odstín vlasů je neustálým evergreenem. Vlasy jako políbené sluncem s jednoduchou pěšinkou uprostřed s mírným leskem a mnoha odstíny včelích produktů jsou velkým hitem přicházejícího léta.
  3. Platinová blond je k vidění na mnoha modelkách. Kontrastuje však tuto sezónu s odrůstajícími tmavšími kořínky, které nemusíte hned zakrývat, ale naopak dávat na odiv v jednoduše smotaném drdolu.Blondissimo 2015.
  4. Platinový odstín je také ta nejlepší kombinace s opálením!
  5. Teplejší odstíny blond vypadají naprosto nádherně v kombinaci se světlou pletí a pihami. Vyplatí se používat produkty na objem, pokud chcete vypadat jako rocková hvězda!
  6. Stále se nosí melír, ale v létě si ho nechte udělat po nepravidelné pěšince. Dodá to vlasům kalifornský plážový vzhled, který je tak přirozený!Cara a přirozené odrosty.
  7. SOMBRE je tu nyní místo dosavadního ombre trendu. Připravte se na odrůstání přirozené barvy raději než barvení. Nechte přírodu barvit a barvu ponechte na jindy. Naprosto ideální, jestliže máte obarvené vlasy na blond a vydržíte je nechat odrůst.
  8. Kvalitní kůra na vlasy dokáže zázraky, ale dokáže vlasy také o několik stupňů ztmavit nebo zesvětlit a vlasy budou zároveň krásně lesklé. Proč to nezkusit?
  9. Pokud máte až porcelánově bílou pleť, tak světlé vlasy vlasy obarvěte lehce do zrzavé barvy, do tzv. jahodové blond. Jen malinko postačí k tomu, abyste tak zvýraznili krásu pleti.

Sluníčko dá vyniknout melíru a to jak světlému tak tmavému. Sluneční světlo má vyloženě zázračnou sílu na vlasy!

Tmavovlásky

1. Karamelové odstíny melíru dodají barvu jinak velmi světlé pleti. Volte teplejší hnědé tóny, a to hlavně na pěšince uprostřed hlavy.

2. Kaštanová barva se stala velkým hitem, a to hlavně ve světlejším provedení na dlouhých a naprosto rovných či vyžehlených vlasech!

3. Pro jemný typ vlasů se hodí červeno-hnědý odstín, který sluší každému druhu pleti a ještě dodává vlasům optický objem.

Ombre je stále trendy.

4. Pokud už nějakou dobu přemýšlíte o přechodu na zrzavou barvu vlasů, tak vhodným pomalým přechodem je tmavě jahodová blond. Je to kombinace obou odstínů a je tak slušivá!

5. Kombinace zrzavé a hnědé je mistrovský odstín, který vypadá skvěle na mírných plážových vlnách. Tato barva je něco mezi tmavě hnědou a temně zrzavou. Nechte okolí hádat, jestli jste brunetka nebo zrzka!

6. Tmavě kaštanová se nosí na krátkých vlasech a mikádu s pěšinkou uprostřed. Nezapomeňte však na hodně lesku na vlasy a super zdravé konečky.

Odstíny karamelu.

7. OMBRE se nosí na tmavých vlasech a tento vlasový trend je stále silnější. Jemně odstínované konečky do světlé blond vypadají nádherně na delším mikádu.

8.  Dobře sestříhané vlasy do vrstev dodají kaštanovému odstínu hloubku a objem. Nejdůležitější je sestřih okolo obličeje.

9. Nejnovějším trendem v tmavších odstínech je barva havrana. Temně hnědá s odlesky do černé budou k vidění i příští sezónu. Nejdůležitější však je vlasy chránit dobrou kůrou a leskem, aby vynikla škála tmavých odlesků.

10.  Tmavé melíry jsou k vidění na mnoha přehlídkách a dodají jinak fádní kaštanové barvě na zajímavosti.

A což takhle prostříhaná hustá ofina, která dodá jakékoliv barvě hloubku a tón?

A pro co se rozhodnete vy? Jakou uměnu vytvoříte na svých vlasech pro přicházející léto? Pochlubte se nám na Facebooku!

Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 2.83 hvězdiček / Hodnoceno: 6x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!