Jon Kortajarena: dokonalý mužský model!

6. září 2015  Sonia Peskova   komentáře (0)

Cesta k úspěchu v mužském modelingu není rozhodně jednoduchá. Krasavec Kortajarena to ale dokázal. Kdo to je?

twitter.comtwitter.com
Reklama

Mužský svět modelingu je pravděpodobně ještě težší dobýt než ve světě krásných žen. Ne mnoho modelům se to podařilo. Slyšíme stále jen o úspěšných modelkách a později se z nich už stávají i celebrity, ale kdy jste naposledy slyšeli o téměř dokonalém muži, kterému leží svět módy u nohou? Právě teď!

Jon Kortajarena pochází původem z malého španělského městečka Bilbao, které rychle opustil po nabídce stát se modelem. Stalo se tak úplně náhodou, když navštívil v roce 2004 Barcelonu s kamarádem a zůčastnili se jedné módní show jako diváci. V davu si ho všiml agent z modelingové agentury a přesvědčil ho, aby modeling zkusil. Jon se nejdříve bránil, ale ještě ten samý rok se v osmnácti letech vydal do neznámé branže módy, kde se však rozhodně nemusel bát, že to nezvládne.

Jon Kortajarena
Jon Kortajarena
Zdroj:Instagram-Jon Kortajarena

Jeho úspěch by se dal popsat jako instantní a okamžitý. Po příjezdu do Paříže se stal tváří luxusní módní značky Cavalli pro jarní sezónu a to odstartovalo jeho kariéru. Následovaly kampaně pro Armani, John Galliano, Bottega Veneta, Versace a Chanel a to i přehlídky  v Miláně. Zářil jako model na přehlídkách i v kampaních. Jeho úspěch byl neuvěřitelný a velmi rychlý. Další rok se mu podařilo něco, co ještě nikomu před ním: prestižní časopis L'Officiel Hommes ho umístil na titulní stránku a věnoval mu v časopise celých 200 stránek. Jeho šarm a přirozená krása ho dostávala do nejvyšších kruhů v jinak těžko dobyvatelném světě modelingu.

Jon KortajarenaJon Kortajarena
Zdroj: instagram-jon kortajarena

V roce 2009 byl označen časopisem Forbes za jednoho u nejúspěšnějších modelů vůbec a dostal se na osmé místo nejlépe placeného krasavce. Ten samý rok si zahrál ve filmu Single Man od Toma Forda, který si ho zároveň vybral jako svou múzu. Od té doby se pohybuje jako stálice mezi jednotlívými sezonami a reklamními kampaněmi, kde nepřestává oslňovat a dokazovat, že muži opravdu zrají jako víno a to je mu tento rok teprve 30 let.

Jon KortajarenaJon Kortajarena
Zdroj: Instagram-Jon Kortajarena

Jon působí podle Instagramu jako přátelský člověk, který má rád zábavu, lidi a přátele. Na fotkách je nestrojený, přirozený a velmi fotogenický za jakýchkoliv podmínek. Není to typicky uhlazený metrosexuál, ketrý nevyjde ven bez parfému a gelu na vlasy. Má spoustu fotografií na večírcích, plážích, po ránu....samozřejmě také s mnoha supermodelkami, celebritami, zpěvačkami, které ho však víc jak kamarádky nezajímají. Spekuluje se totiž již dlouho, že je jeho přítelem kamarád a celebrita ze Španělska....

Jon Kortajarena
Jon Kortajarena
Zdroj: Instagram-Jon Kortajarena

Jak na vás působí Jon Kortajarena? Líbí se vám jako muž a model? Co si myslíte o jeho úspěchu? Dejte nám vědět na Facebook!

 

 

 


 

 


Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 105x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!