Kim Kardashian a trend, který nestárne

8. květen 2016  Sonia Peskova   komentáře (0)

Média jsou jich plná. Velké pozadí je stejně populární jako velké poprsí. Konečně přišel čas být hrdý na své a mít ho jako přednost a ne nedostatek! Jak to všechno začalo? Jak si ho vypracovat? Čtěte dál...

www.polyvore.com-speskiwww.polyvore.com-speski
Reklama

Na začátku všeho stála Kim Kardashian, která se již před časem odvážně vyfotila na Twitteru a vyvovolala tím masivní vlnu trendu, který začaly napadobovat stovky slavných i méně známých žen. Začaly vystavovat svá pozadí v upnutých šatech a v plavkách. K nám smrtelníků se tento trend dostal postupně až nyní, protože už je skoro nemožné velká pozadí všude na sociálních médiích ignorovat.

Některé ženy k většímu pozadí mají genetické předpoklady a některé na něm musí tvrdě pracovat. Celý tento trend je o pevném a dobře tvarovaném zadečku. A to není zadarmo. I když už třeba větší pozadí máte, tak je nutné si ho pěkně udržovat a pracovat na něm, aby vypadat skvělě v džínách i plavkách. Kim Kardashian cvičí několikrát týdně a má za sebou tým, který jí radí jak cvičit a co jíst, ale hezký zadek lze mít i bez toho. Nejdokonalejší jsou ty, které jsou vysoko postavené a vystouplé skoro jako broskev.

Kim Kardashian je hrdá na svůj.
Kim Kardashian je hrdá na svůj.
Zdroj: littleblackdress.com

Je skvělé, že přišla revoluce ve vnímání krásy žen, protože do teď se ženy s větším pozadím všeobecně nevnímaly jako krásné nebo dokonalé. Vetší zadeček nebyl moderní a skoro vždy se preferovalo velké poprsí. Dnes si ženy v USA nechávají mnohem častěji zvětšovat pozadí než poprsí. Tento trend se pomalu dostává i do Evropy. Extrémní případy však v USA zaznamenaly nelegální aplikaci olejových injekcí do pozadí a smrtelné následky. Cvičení se nedá obejít implantáty nebo injekcemi. Časem implantáty klesají tak jako u poprsí a musí se vyměnit. Je to jen dočasný efekt s mnoha riziky.

Iskra Lawrence si na něm postavila kariéruIskra Lawrence si na něm postavila kariéru
Zdroj: instagram.com

Iskra Lawrence je modelkou z New Yorku a postavila si celou svou kariéru na svém pozadí. Nestydí se za něj a všude ho ukazuje. Zejména na Instagramu. Fotila pro mnoho prestižních časopisů a kampaní. Chce změnit svět modelingu a potlačit trend vyhublých androgenních modelek. Zatím se jí to daří a svět jí tleská. A proč ne? Proč by se měly neustále protlačovat vyhublé dívky bez křivek? Iskra je odvážnou průkopnicí většího pozadí a je na čase, aby svět módy vnímal ženy takové, jaké doporavy jsou. A její fotky nejsou retušované. Její nedokonalosti jí dělají zajímavou a pro diváky reálnou.

Poctivým cvičením se výsledky dostaví
Poctivým cvičením se výsledky dostaví
Zdroj: googleimages.com

Cvičení vám posílí svalstvo a tím ho i zvedne, což při pravidelném dodržování pocítíte již během prvních dvou týdnů. Cvičení nemusí být bolestivé ani strašné pokud ho budete vykonávat třeba doma. Nezabere příliš mnoho času a jeho tajemnství je v pravidelnosti. Jen tak lze docílit efektního výsledku. Mnoho žen se často vymlouvá na to, že nemají čas, ale 10 minut denně si najde každý, pokud má dost silnou motivaci vypadat a cíitit se v plavkách skvěle. Donutit se není ze začátku jednoduché, ale budete mít velkou radost, až se za vámi budou otáčet muži, ale i ženy!

Věkem pozadí klesá a vyplatí se ho udržovat po celý život! Cvičení by se mělo stát každodenním návykem a polodřepy dělat třeba při čištění zubů nebo u tv. Nemusí to být pot a bolest v posilovně!

Líbí se vám tento trend a jaký na něj máte názor? Dejte nám vědět na náš Facebook!

 

 

 


 

 


 

 


Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 4.94 hvězdiček / Hodnoceno: 68x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!