Koupit dům, nebo luxusní kabelku?

3. červen 2015  Sonia Peskova   komentáře (0)

Které jsou ty nejluxusnější kabelky na světě? Pořídili byste si je, kdybyste mohli? Stálo by to za to, nebo by bylo rozumnější investovat třeba do vlastního bydlení? Aneb když kabelky stojí stejně jako dům...

Polyvore koláž nejdražších kabelekPolyvore koláž nejdražších kabelek
Reklama

Chanel, Fendi, Louis Vuitton, Marc Jacobs nebo třeba Hermes patří k nejluxusnějším značkám na světě a pyšní se nádhernými kabelkami z nejlepších, nejkvalitnějších a kolikrát neuvěřitelných materiálů. Jejich cena vyvolává otázku, jestli takový luxus stojí za to. Kolik která stojí a které jsou opravdu ty nejdražší?

Fendi - synonymum luxusu

Fendi patří k nejluxusnějším značkám z Itálie a jejich ikonické malé bagetkové tvary přes rameno v různých provedeních byly k vidění mnohokrát i v seriálu Sex ve městě, kde je Carrie nosila v rozmanitých barvách. Známé kabelky jsou k dostání v materiálech jako jehněčí kůže, černý krokodýl a další neobvyklé volby. Jedna kabelky vyjde na 700 000 Kč.

Hermes aneb Luxus jenom pro vyvolené

 

I dva roky se může čekat na nejprestižnější kabelku ve světě luxusu a bohatství. Je to kabelka Hermes. I na čekací listinu se nedostane jen tak někdo. Musí to být celebrita, politička, miliardářka nebo šťastný výherce Euro miliónů.
Hermes Birkin kabelka je pojmenovaná po slavné zpěvačce Jane Birkin. Vyrobena je z krokodýlí kůže se zapínáním ze zlata a diamantů. Stala se symbolem bohatství a společenského postavení. Cena od 3 000 000 Kč.

I dva roky se může čekat na nejprestižnější kabelku ve světě luxusu a bohatství. Je to kabelka Hermes. I na čekací listinu se nedostane jen tak někdo. Musí to být celebrita, politička, miliardářka nebo šťastný výherce Euro miliónů.


Hermes Birkin kabelka je pojmenovaná po slavné zpěvačce Jane Birkin. Vyrobena je z krokodýlí kůže se zapínáním ze zlata a diamantů. Stala se symbolem bohatství a společenského postavení. Cena od 3 000 000 Kč.

 

Klasika od Chanel

Každá správná celebrita si na červený koberec, svou filmovou premiéru nebo třeba na festival do Cannes bere Chanel kabelku. Dělá jim společnost už celá desetiletí a její design je stále rafinovanější tak, aby byl stále luxusnější (diamanty, safíry, bílé zlato apod.). Jejich nejdražší model nazvaný Diamanty Navždy stojí v přepočtu drahých 6 523 000 Kč.

Oblíbený Louis Vuitton

Louis Vuitton patří všeobecně k nejdražším, ale také k těm nejkopírovanějším taškám na světě. Snad každá celebrita s ním někdy byla viděna. Jejich ikonický monogram zná snad každý. LV představil tento rok super luxusní a neobvyklý batoh s telefonními kabely, kůží a monogramem. Je určený pro moderní cestovatele, ale také pro vyvolené a to díky své ceně 649 000 Kč.

Luxus pro milionářky

Fialová krokodýlí kůže je materiál, který proslavil nezapomenutelnou kabelku od Marc Jacobs. Dříve pracoval pro Louis Vuitton, ale když už značku dostatečně proslavil, tak založil svou vlastní značku Marc Jacobs, která se zapsala do pamětí milovníků luxusu a módy a to právě fialovou krokodýlí kabelkou Karolínou. Kabelka je nejen fialová, ale také prošívaná. Každá správná milionářka si jí bez problémů pořídí za 1 250 000 Kč a že je o ní stále zájem dokazuje počet obchodů v síti MJ. Je jich nyní 200!

Elegance z pštrosí kůže

Prada je další italskou značkou produkující elegantní a elitní kabelky. Jednoduchý tvar, ale kvalitní a unikátní materiál v podobě pštrosí kůže dodává nenápadné barvě na zajímavosti. Milovníci skrytého nebo dokonce neočekávaného luxusu se jistě najdou v kabelkách od Prady. Obvyklá cena se pohybuje okolo 232 000 Kč. Přiměřená cena za nenápadnou eleganci.

Nejdrazší kabelka na světě

Nejdražší kabelkou světa se však podle Guinessovu knihy rekordů z roku 2010 stala večerní kabelka nazvaná 1001 Nocí s Diamanty od značky Mouawad. Skládá se ze 4 500 diamantů položených na 18ti karátovém zlatě. Je pokládána za nejdražší kabelku světa v hodnotě 95 777 000 Kč.

Svět luxusu nezná mezí a nikdy nepřestane inspirovat a motivovat k tomu, aby se kousek luxusu ocitl i ve skříni obyčejné smrtelnice. Možná proto jsou tak krásné, protože polovina žen po nich touží. Třeba jen alespoň přes noc nebo na večírek.

A co vy, chtěli byste takovou kabelku vlastnit? Podělte se s námi o svůj názor na Facebooku!

Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!