Kouzlo modelky Karlie Kloss

18. říjen 2015  Tereza Nováková  komentáře (0)

Proč modelka Karlie Kloss vyčnívá z řady? Tento článek vám umožní nahlédnout do její profesní kariéry a nabídne několik zajímavostí z modelčina života.

zdroj: polyvore.comzdroj: polyvore.com
Reklama

Americká modelka původem z Chicaga, která započala svou modelingovou kariéru již ve čtrnácti letech se v současnosti řadí mezi nejznámější trváře modelingu. Za skoro desetiletou kariéru nasbírala nespočet zkušeností, objevila se na titulních stránkách mnoha časopisů, kde mezi ty nejznámější patří například Vogue, Elle, Vanity Fair, W nebo Allure. Byla tváří kampaní zanček jako Donna Karan, Chloé, Jean Paul Gaultier, Yves Saint Laurent, Dior, Hermés, Oscar de la Renta nebo Topshop. Mimo jiné se stala tváři parfému Marca Jacobse Lola a Chanel Coco Noir. Výčet všech návrhářů a značek, pro které chodila na přehlídkách je opravdu dlouhý. Mezi ty nejznámější patří Calvin Klein, Karl Lagerfeld, Marc Jacobs, Zac Posen, Givenchy, Gucci, Valentino, Louis Vuitton nebo Versace.

 

Kouzlo Karlie KlossKouzlo Karlie Kloss
Zdroj: polyvore.com

 

 

Jeden z největších úspěchů Karlie bylo zařazení mezi “Victoria Secret andílky”. Debut u značky Victoria Secret přišel v roce 2011. V roce 2012 si před přehlídkou Victoria Secret nechala výrazně zkrátit vlasy, které nosí dodnes. Letos ovšem spolupráci se značkou přerušila, kvůli mnoha ostatním závazkům díky nimž je velice časově vytížena.

 

Dalším z důvodů časového vytížení je přijetí na New York University. NYU byla pro Karlie velkým snem, který se rozhodla uskutečnit. V březnovém Vogue, kde se objevila spolu s její nejlepší kamarádkou Taylor Swift v rozhovoru uvedla, že se i v průběhu studií chce naplno věnovat modelingu. Kromě studia se Karlie stala ambasadorkou značky L’Oreal, které mimo jiné dělá ambasadorku i kolegyně Doutzen Krones nebo herečka Eva Longoria.

 

Kouzlo Karlie KlossKouzlo Karlie Kloss
Zdroj: polyvore.com

 

 

Jak již bylo zmíněno, Karlie je velice dobrá kamarádka se zpěvačkou Taylor Swift. V květnu vydala Taylor klip s názvem Bad Blood, kde spolu s dalšími celebritami účinkovala i Karlie jako “knockout”. Taylor Swift dokonce přizvala známé modelky včetně Karlie na její turné 1989.

 

ZAJÍMAVOSTI O KARLIE

  • Karlie si zahrála ve světoznámém seriálu Gossip Girl (hrála tam samu sebe)

  • její dvě sestry jsou dvojčata

  • jejími největšími koníčky jsou kódování, pečení sušenek cookies, balet a cyklistika

  • Karlie spolupracuje s Flatiron School a s code.org, díky čemuž mohou mladé dívky se zájmem o počítačové vědy a softwarové inženýrství získat stipendium “Kode with Karlie”.

  • Karlie je kmotrou syna modelky Jourdan Dunn

  • od července letošního roku má Karlie vlastní Youtube kanál, kde vloguje pod jménem “Klossy”

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!