Krásné obočí a šablony

6. březen 2017  Sonia Peskova   komentáře (0)

Už nějakou dobu se nosí krásně upravené obočí, ale věděli jste, že je to hlavně díky šablonám?

https://cz.pinterest.com/pin/441493569705823501/https://cz.pinterest.com/pin/441493569705823501/
Reklama

Dokonalé obočí je nyní stejně módní jako bezchybně nalíčené oči. Různé tvary a styly úpravy obočí se objevily jen nedávno, ale berou celý průmysl krásy velkou rychlostí jako uragán. Začínají se objevovat celé palety stínů určené jen pro obočí a k tomu báječné šablony, kdy si vykouzlíte tvar obočí podle nálady...

Je naprosto jasné, že tradičním tužkám na obočí již odzvonilo. Byla to rychlá cesta, jak si zvýraznit obočí, ale bohužel mnohdy také jen způsob, jak si obočí vykreslit do tených čárek. Ty se tedy opravdu nenosí. Ba právě naopak: důležité je mít obočí středně široké až rozrostlé. Záleží samozřejmě na vašem přirozené hustotě.

Báječnou vlastností šablon je to, že si můžete pohrát s tvarem i šířkou vašeho obočí a třeba si namalovat takové, které se vám moc líbí. Možná jste do teď nevěděli, jak na to a jak to vlastně modelky a celebrity dělají, že mají tak stylové a upravené obočí. Nyní už víte, že se to dá vytvořit pomocí chytrých šablon, se kterými není skoro žádná práce. V jednoduchosti je prostě krása...

Jedinným malým zádrhelem je fakt, že se šablony nedají koupit v každé drogerii. Rozumným řešením je proto podívat se do dražších drogerií a na internet, kde se objevují nejrůznější značky a materiály. Můžete zvolit šablony na jedno použití, nalepovací, omyvatelné nebo jako umělohmotné. Ze začátku bude nejlepší investovat do levných sad, které nabízejí různorodé tvary.

Nezapomeňte na kvalitní stíny nebo gely na obočí, které budou držet a máte je vyzkoušené. Šablony se rozhodně lépe vykreslují a vybarvují stíny práškovými, kdy můžete přidávat na odstínu tmavém nebo světlejším. Naučte se stínovat opatrně a přidávat barvu pomalu, spíše po okrajích a na konci tvarovaného obočí.

Kde je zakoupit v České Republice: Poštovnézdarma.cz, zbozomat.cz, notino.cz, normazlin.cz, aukro.cz.

Jak se vám podařilo experimentovat se šablonami na obočí? Dejte nám vědět!

Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 4.56 hvězdiček / Hodnoceno: 27x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!