Muži, móda a dárky

28. leden 2014  Webmaster   komentáře (0)

Byť se povědomí mužů o svém vzhledu mnohonásobně zvýšilo, móda je stále doménou především žen. Muži mají rádi všední styl, což znamená nošení trik a džínů, a ideálně pouze několika oblíbených kusů. Ty v zimě doplní svetrem a bundou a jsou spokojení. V mnoha domácnostech stále funguje to, že žena svému muži vybírá oblečení nebo ho alespoň správně barevně kombinuje.

Reklama

Byť se povědomí mužů o svém vzhledu mnohonásobně zvýšilo, móda je stále doménou především žen. Muži mají rádi všední styl, což znamená nošení trik a džínů, a ideálně pouze několika oblíbených kusů. Ty v zimě doplní svetrem a bundou a jsou spokojení.

V mnoha domácnostech stále funguje to, že žena svému muži vybírá oblečení nebo ho alespoň správně barevně kombinuje. To se týká především starších pánů, kteří svůj styl příliš neřeší. A tak je podle žen mnohdy ideálním dárkem pro muže oblečení, které jim rozšíří šatník a hlavně do něj vnese moderní nádech a nejnovější trendy.

Muži a boty

S botami je to lepší. Muži se sice nepouští do nákupů extravagantních modelů, nicméně dbají na to, aby obuv byla kvalitní a především pohodlná. Oblíbené jsou kožené polobotky, značkové tenisky nebo příjemné vycházkové boty.

V létě si vystačí s dostatečně prodyšnými páskovými botami a jsou spokojení. Ne všichni muži jsou však stejní. V každé populaci nalezneme výjimky, a tak i mezi českými muži naleznete elegány v oblecích či košilích, značkově oblečené sportovce nebo muže kopírující nejnovější trendy, byť mnohdy netradiční nebo nápadné. A co muži a dárky v podobě oblečení?

Jaké dárky pro muže?

Všeobecně nemají muži „měkké“ dárky rádi. Pokud v dárkovém balíčku naleznou kus oblečení, sice poděkují, ale oči se jim při tom nerozzáří. Jedině, že by si dárek hodně přáli nebo vybrali sami. Nalezení zážitku však patří do jiné kategorie. Takový skydiving, jízda ve Ferrari, tandemový seskok či jízda na čtyřkolce, to je jiná třída. To potom muži připomínají malé kluky, kteří dostali tu nejlepší hračku.

A tak se při nákupu dárků pro muže zamyslete nad tím, jaká očekávání budoucí obdarovaný má. Přestože by mu ženy rády dopřály něco praktického, jako je třeba kus oblečení, mnohdy je to trefa vedle.

Vybírejte ne podle sebe, ale tak, abyste udělali radost a naplnili očekávání druhého. Zkuste to třeba s Firmou na zážitky Allegria a hledejte v sekci www.firmanazazitky.cz/darky-pro-muze/. Určitě neuděláte chybu.

Komerční sdělení

-pok-

Autor Webmaster

Autor: Webmaster


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!