Na ples jedině s vhodně zvolenými šaty. A k nim patří šperky

8. leden 2016  Komerční sdělení   komentáře (0)

PR. Chystáte se letos vyrazit během zimní sezony na ples či bál? Pokud nechcete být k smíchu, dejte si pořádně záležet na vašem outfitu. Žena bez kvalitních plesových šatů a muž bez slušivého obleku na plesu zkrátka nemají co dělat. Ke společenským šatům žen však bezesporu patří také šperky. Jaké jsou vhodné a jak mají vypadat?

Na ples jedině s vhodně zvolenými šaty. A k nim patří šperkyNa ples jedině s vhodně zvolenými šaty. A k nim patří šperky

Chystáte se letos vyrazit během zimní sezony na ples či bál? Pokud nechcete být k smíchu, dejte si pořádně záležet na vašem outfitu. Žena bez kvalitních plesových šatů a muž bez slušivého obleku na plesu zkrátka nemají co dělat. Ke společenským šatům žen však bezesporu patří také šperky. Jaké jsou vhodné a jak mají vypadat?

Událost, jako je ples, má mít určitou váhu. A to pro každého, kdo se jej účastní. V okamžiku, kdy se rozhodnete vydat se na nějaký významnější ples, určitě zvažte pořízení nových šatů. Ideálně šitých na zakázku. Šaty, které koupíte v obchodě, vás sice vyjdou levněji, ale nemusí být zrovna originální. Snadno se pak stane, že se na akci potkáte s několika dalšími ženami ve stejných šatech. A to nikdy nedělá dobrotu.

Náhrdelník k plesovým šatům rozhodně patří

Na významnou akci je třeba se dále zkrášlit. K plesům nedílně patří také šperky. Dominantní ozdobou se může stát kupříkladu zlatý či stříbrný náhrdelník. Je ale potřeba důkladně zvážit jeho tvar i velikost. Platí například pravidlo, že k těsnějším šatům, které jdou až ke krku, jsou vhodné spíše náhrdelníky tenčí a těsnější. U volnějších šatů, které mají hlubší výstřih, si pak můžete klidně dovolit vzít na sebe robustnější náhrdelník.

Platí to i pro náramky na ruku

Drobnější ozdobou vhodnou k plesovým šatům je pak náramek na ruku. Zde je na místě opatrnost hlavně co se týče jeho rozměrů. Pro klasičtější šaty v jednobarevném střihu jsou vhodné spíše náramky tenké a rovněž jednobarevné. Výraznější modely si raději nechte doma pro jiné příležitosti.

Jaké náušnice?

Na ples se dále hodí náušnice. Záleží především na vašem stylu. Pokud ale například máte kratší a nepříliš husté vlasy, zvýrazníte je dlouhými a pestrými náušnicemi. Lidské oko zkrátka spočine právě na nich a nikoliv na vlasech, které pak klidně nemusejí být dokonalé.

Široký výběr šperků, které se dají využít právě během plesové sezony, naleznete v internetovém obchodě Lyra-sperky.cz.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 2.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!