Nakupujte levně na eBay

16. září 2015  Jana Svobodová   komentáře (0)

Pořiďte si oblečení a módní doplňky za bezkonkurenční ceny!

Foto: polyvore.comFoto: polyvore.com
Reklama

Ebay je světoznámý internetový portál, který umožňuje prodávat a hlavně nakupovat věci z celého světa. Velkou část prodejců na eBay tvoří Číňané, a proto jsou ceny zboží tak nízké. Začněte také profitovat z neuvěřitelně nízkých cen a zkuste nakupovat oblečení a doplňky na eBay.

Co všechno si na eBay můžete pořídit?

Na eBay se prodává opravdu všechno, od aut až po elektroniku. My se zaměříme na oblečení a módní doplňky, kterých je na eBay opravdu nepřeberné množství.

V kategorii módních doplňků vás ohromí obrovský výběr statement náhrdelníků, jejichž ceny se pohybují mezi 2 – 4 dolary. Široká je také nabídka náušnic, místo zdlouhavého vybírání náušnic v obchodech stačí pár kliknutí a za měsíc (dodací doba zboží se pohybuje kolem 20 – 40 dnů) máte vaše vysněné módní doplňky doma!

Na co si dát při nákupu pozor?

Při nákupu oblečení je potřeba si uvědomit, že oděvy jsou šité pro Asiatky, které bývají zpravidla menší a štíhlejší než Evropanky. Proto je důležité vybrat si tu správnou velikost a věnovat zvýšenou pozornost tabulce velikostí. Většinou se pořizuje oblečení o 1 velikost větší než máte klasicky, takže pokud máte normálně velikost M, raději si vyberte asijskou velikost L, pokud si podle tabulky velikostí nejste naprosto jistí.

Další problém bývá s tím, že oblečení v reálu vypadá jinak než na obrázku. Na eBay často narazíte na vyfotošopované obrázky oblečení a po objednání zjistíte, že oděvy, které jste si objednali, vlastně vypadají ve skutečnosti úplně jinak. Účinnou obranou proti tomuto často opakujícímu se jevu je nakupovat pouze od ověřených a zkušených prodejců, kteří mají na svém eBay profilu odznak „Experienced Seller“. Tito prodejci totiž získávají to nejvyšší hodnocení od zákazníků, a proto je méně pravděpodobné, že by vám zaslali nějaký „šmejd“.

 

EbayEbay
Zdroj: Wikimedia Commons

 

 

Co k nákupu na eBay potřebujete?

K nákupu na eBay potřebujete mít bankovní účet a účet Paypal. Paypal se napojí na váš bankovní účet a při nákupu prodejce nezíská žádné důvěrné informace o vaší platební kartě, takže váš účet nemůže být nijak zneužit. Pokud nejste spokojeni se zbožím nebo pokud vám zboží nedorazilo, můžete přes Paypal zažádat o vrácení peněz.

AliExpress – vhodná alternativa k eBay

Další internetový portál, na kterém můžete nakoupit levné věci z Číny, se nazývá AliExpress a je to přímý konkurent eBay. Na AliExpress je nejlepší to, že se u jednotlivých produktů přímo zobrazuje hodnocení zákazníků, zatímco na eBay se ukazuje pouze hodnocení prodejce, takže zjistíte pouze hodnocení prodejce, ale nikoliv hodnocení produktu, který si chcete koupit. Právě proto je AliExpress lepší při nákupu oblečení, protože se můžete rovnou podívat na hodnocení kousku, který jste si vybrali, a můžete tak předejít špatnému nákupu, protože někteří zákazníci do hodnocení přidávají i fotku, jak dané zboží vypadá ve skutečnosti.

Máte zkušenosti s nákupem na eBay nebo na AliExpressu? Co nejčastěji nakupujete online? S kterými prodejci máte dobré zkušenosti? Podělte se s námi o vaše názory na Facebooku!

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!