Nejnovější trendy v podzimním líčení

3. listopad 2015  Jana Svobodová   komentáře (0)

Dodejte svému obličeji šmrnc pomocí vhodného make-upu!

Foto: polyvore.comFoto: polyvore.com
Reklama

Podzim už je v plném proudu a každá správná žena by měla věnovat pozornost nejen svému oblečení, ale i svému make-upu. Období podzimu už odjakživa září všemi barvami a nejinak by tomu mělo být i v líčení tváře. K dispozici máte přece tolik barev, nebojte se jich využít!

Make-up ve výrazných podzimních barvách

Světle hnědá a vínová, to jsou barvy, které k podzimu rozhodně patří! A proč by se nemohly objevit i ve vašem líčení? Hodí se jak pro každodenní nošení, tak i pro večerní akce, kdy je zapotřebí trochu výraznější make-up.

A jak při tomto líčení postupovat? Jako první sjednoťte obličej make-upem v barvě co nejbližší vaší pleti, nezapomínejte, že vaše letní opálení už nejspíše vymizelo, a proto vybírejte co nejsvětlejší make-up, aby vaše líčení působilo přirozeně.

Po aplikaci make-upu přijdou na řadu oční stíny. Vyberte si oční stíny ve světle nebo tmavě hnědé barvě, které co nejvíce korespondují s barvou vaší pleti. Oči postupně vystínujte a pečlivě si namalujte oční linky v černé barvě, které vašim očím dodají pořádnou jiskru.

Jako poslední přijde na řadu výrazná rtěnka. Vyberte si rtěnku buď ve vínové, nebo v tmavě purpurové barvě, ta se totiž k podzimnímu líčení hodí nejvíce. Pokud chcete rty ještě více rozzářit, nezapomeňte nanést lesk na rty!

Líčení tón v tónu

Příznivkyně přirozeného líčení nemusí vůbec smutnit! Letošní podzim je ve znamení rozmanitosti, takže si své oblíbené trendy v líčení najde opravdu každý. Líčení v přirozených barvách a odstínech k podzimu rozhodně patří, pojďme se tedy podívat, jak na to.

Základem je opět sjednocená pleť, kterou se nebojte rozjasnit trochou tvářenky nebo lehkým bronzerem. Je potřeba klást důraz také na upravené obočí, které nejprve vytrhejte do požadovaného tvaru, pročešte kartáčkem a nakonec zvýrazněte tužkou nebo stíny na obočí.

Oční stíny musí vypadat velmi přirozeně, jejich hlavním úkolem u nude make-upu je rozjasnit oči a přitáhnout pozornost k vašemu pronikavému pohledu. Z vaší oblíbené paletky oční stínů si vyberte ty, které působí příjemně a nejsou křiklavé, a pečlivě jimi vystínujte oči. Můžete také aplikovat tužku na oči v hnědé barvě a hnědou řasenku.

Rty zbytečně nezvýrazňujte barevnými rtěnkami, raději použijte rtěnku v nude odstínu nebo pouze balzám, pomocí něhož rty skvěle hydratujete. Pro večerní líčení použijte lososovou nebo světle růžovou rtěnku, která není tak výrazná a zachová vás pracně vytvořený minimalistický look.

Jaké líčení preferujete na podzim? Sledujete nejnovější trendy v líčení? Řídíte se radami blogerek nebo youtuberek? Podělte se s námi o váš názor na Facebooku!

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!