Nejúspěšnější modelky na Instagramu 2015

13. říjen 2015  Sonia Peskova   komentáře (0)

Úspěšná modelka už není jen ta, která je vidět všude, ale ta, která má nejvíce fanoušků na Instagramu. Tady jsou ty nejlepší...

Nejúspěšnější modelky na Instagramu 2015Nejúspěšnější modelky na Instagramu 2015
Reklama

Instagram je velmi úspěšná aplikace, která byla objevena před 5ti lety dvěma studenty, kteří neočekávali tak rapidní úspěch jejího použití. Instagram se stal stejně populární jako Facebook, Twitter nebo Flickr. Umožňuje posílání fotografií na své sociální síti a videí o maximální délce 15 vteřin, ale fotografie jsou stále hlavním médiem.

Instagram Top Models
Instagram Top Models
Zdroj: Instagram

Jednoduché ovládání a možnost aplikování nejrůznějších filtrů a úprav je skvělou možností jak komunikovat na internetu. Není již celebrity, která by ho neměla. A pokud ano, tak jí pravděpodobně již udělali profil na Instagramu její fanoušci.

Začínající modelky se stávají slavnými i hlavně díky Instagramu. Je zajímavé sledovat jejich aktivity a být vlastně součástí jejich každodenního života. Díky této aplikaci vypadají jako skuteční lidé s normálními problémy. Tato představa láká mnoho fanoušků, protože i nádherné ženy, které jsou superúspěšné si dělají selfie a fotí své pejsky nebo co právě objedvají. Jako my. Je to skvělý způsob, jak se přiblížit svému idolu nebo se inspirovat. Zde je seznam těch nejúspěšnějších za tento rok.

Instagram Top Models
Instagram Top Models
Zdroj: Instagram

Cara Delevigne: 20.4 miliónů fanoušků

Cara je v modelingu již pár let a její popularity vzrostla ještě mnohem více díky drzým, nestrojeným a vtipným fotografiím na Instagramu. Ráda se šklebí, dělá si sama ze sebe legraci a to se veřejnosti líbí. Je něco jako rebelka a a za to mluví i množství jejích fanoušků.

Miranda Kerr: 7.2 miliónů fanoušků

Miranda je něžný typ modelka, která byla na obálce už snad každého módního ćasopisu. její oblíbenost je i díky statusu andílka od Victoria Secret a manžela, slavného herce Orlanda Blooma. Její fotografie jsou hlavně o zdravém životním stylu, cvičení, plážích a celkovém zdraví.

Candice Swanepoel:  6.2 miliónů fanoušků

Candice je dalśí z velmi úspěšných Victori Secret andílků. Ráda presentuje své sexy tělo skrz fotografie ze svého soukromého života i kampaní. Je neuvěřitelně sexy a to se jejím fanouškům líbí, protože se umí výborně prezentovat a její krása jí vydělává hodně nejen peníze, ale i popularitu na sociálních sítích.

Gisele Bundchen: 6.3 miliónů fanoušků

Gisele je v modelingu už dlouho a svůj status supermodelky si drží už celé roky. Jelikož je modelka veteránka, tak na Instagramu prezentuje hlavně své děti, domov a rodinu vedle cestování a přehlídek. je také průkopnicí zdravého životního stylu a sportu.

Instagram Top Models
Instagram Top Models
Zdroj: Instagram

Adriana Lima: 5.5 miliónů fanoušků

Victoria Secret se může chlubit těmi nejkrásnějšími ženami na světě a Adriana je jedna z nich. Její úspěch tkví hlavně ve fotografiích z posilovny, pozadí kampaní a z nejrůznějších party. Je také velmi spirituální a ráda motivuje své fanoušky k zamyšlení nad vlastním životem.

Tyra Banks: 3.2 miliónů fanoušků

Tyra je známá hlavně svou soutěží Příští Americká Supermodelka. Je to podnikavá žena a pomáhá novým talentům v modelingu. je velmi oblíbená hlavně v Americe. Je velmi spontánní a umí si ze sebe udělat legraci.

Rosie Huntington-Whiteley: 3.8 miliónů fanoušků

Rosie se typicky krásnou anglickou růží a miluje přírodu. Presentuje to často na svém instagramu. Podílí se na mnoha charitativních akcích a pomáhá na mnoha projektech. Svou krásu používá i k pomáhání jiným.

Barbara Palvin: 2.5 miliónů fanoušků

Přirozeně krásná barbara je mladá krasavice, která má na Instagramu mnoho fotografií se svými kolegyněmi modelkami, dětmi a z cest kolem světa. Její styl je něco jako glam hippster a mnoho mladých fanoušků k ní proto vzhlíží.

Doutzen Kroes: 3.5 miliónů fanoušků

Holandská supermodelka Doutzen je známá hlavně z reklam pro Loreal, ale prorazila i do nejvyšších sfér modelingu, což potvrzuje její Instagram. Fotí se s celebritami, slavnými osobnostmi, ale i se svými dětmi a bez make upu.

Instagram Top Models
Instagram Top Models
Zdroj: Instagram

Karlie Kloss: 3.3 miliónů fanoušků

Karlie patří mezi novodobou elitu supermodelek. Z fotografií je znatelná láska k cestování, zvířatům, módě a umění. Dělí se o všechny aspekty jejího života a přidává k tomu i kus zábavy.

Máte rádi Instagram? Zajímá Vás, jak žijí supermodelky? Inspiruje Vás to nebo spíś ne? Podělte se o své na názory na našem Facebooku!

 Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 41x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!