Neobvyklé trendy v líčení jsou zde!

11. leden 2017  Sonia Peskova   komentáře (0)

Co se nosí ve světě krásy? Jaký nový vzhled a techniky vás ohromí právě nyní?

https://cz.pinterest.com/pin/551128073134014835/https://cz.pinterest.com/pin/551128073134014835/
Reklama

Jako již každou sezónu, tak i tuto se objevují zajímavé trendy v líčení, make upu a kráse. Některé se jen vrací v novém kabátě, ale přesto okouzlují svou jednoduchostí a člověk si až pomyslí jakto, že ho to nenapadlo dříve. Krásná inspirace pochází od těch nejzvučnějších jmen a značek v módě předtím, než se komerčně objeví i na pultech obchodů, v časopisech a televizi. Zde to máte z první ruky....

Třpytivou hvězdou po celý rok

Záplava třpytek i po sváteční sezóně jako je Silvestr a Vánoce je velkým překvapením u Fendi nebo u nové návrhářky na scéně Katri Niskanen. Třpyt se stane každodenní součástí líčení i přes svou okázalost a výjmečnost. Celkově se trend pomalu uchycuje a nosí se třpytky pod spodním okem jen tak jemně, ale ne pravidelně nanesené. Mají totiž připomínat slzičky...

Duhová kukadla

Nepřeberné množství očních stínů, jejich typů a způsobů aplikací způsobilo extrémní nános množství i rozsahu u značek jako Versus nebo PucciNěco jako revoluce a válka očních stínů, tužek a gelů.Kenza je zase vnímají jako posunutá zdravíčka na oko, která působí na tmavší pleti mnohem přátelštěji než na bílé porcelánové pleti-tam evokuje dojem uplakaných očí. Pořiďte si voděodolné neonové voskovky na oko nebo barevné gely, které vám najisto zaručí spoustu pozornosti a jsou k dostání ve všech větších drogeriích.

Rozkvetlé nejen tváře

Anglická značka Preen rozkvetla na všech modelkách a to zejména na jejich tvářích, na krku a dekoltu. Nádherné aplikace sušených a lisovaných květin vytvořily novou dimenzi líčení spolu s nahým make upem. Mnoho přítomných na přehlídce o tomto nápadu nemohli přestat mluvit a věnovali mu více pozornosti než celé kolekci oblečení. V jednoduchosti je prostě krása. Dekorativní umění prorazilo i do líčení a třeba to bude i nový druh tetování?

V lesku velkoměta

Rodarte netvoří jen nádherné šaty, ale i dokonalou pleť všem modelkám na přehlídce. S pokračujícím trendem zvýrazňování kontur obličeje se také klade velký důraz na rozjasňovače. Minulý rok se konturování řešilo spíše ve smyslu tvoření stavby obličeje, kdy se používali tmavé a světlé odstíny pudrů nebo korektorů, ale tento rok se bude ještě k tomu přidávat rozjasnění tváří v barvách růžové, bílé a bronzové. Kosmetická značka NARS evokuje svými rozjasňovači plážový vzhled a ten se nosí kdykoliv!

Obočí ve střehu

Gucci se nebojí provokovat a vyzkoušet něco nového na svých modelkách. Pastelově zbarvené obočí spolu s platinovými odstíny vlasů ladí a působí velmi jemně. Dosáhnout barevné harmonie však lze i u brunetek. Celkový vzhled je však o dokonalé kombinaci barev a tónů, takže to není trend pro každého!

https://cz.pinterest.com/pin/139752394667116910/

Budete se inspirovat? Dejte nám vědět na náš Facebook a Instagram!

Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 4.85 hvězdiček / Hodnoceno: 53x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!