Nové tváře modelingu 2015. Znáte je?

10. červenec 2015  Sonia Peskova   komentáře (0)

Krásné tváře patří k módě stejně jako sluníčko k létu. Ale jen pár vyvolených dostane každoročně šanci se prosadit a tady jsou ty nejlepší z letošních kampaní a přehlídek. Kdo se vám bude líbit nejvíce?

Sonia Peskova illustraceSonia Peskova illustrace
Reklama

Jako již každý rok, tak i tento se na modelingovém nebi objevily nové hvězdné tváře, které dostaly šanci a prosadily se mezi konkurencí tisíce uchazečů. Některým přálo štěstí a skvělé předpoklady a někteří mají již slavné přibuzné. Kdo jsou ti, kteří mají již dobře našlápnuto a módní branže je miluje? Přinášime vám 5 nejúspěšnějších modelek.

Kendall Jenner

Kendall pochází z velmi slavné rodiny a dalo by se říci, že už zastínila své slavnější sestry a zejména Kim Kardashian. Ve svých devatenácti letech se již objevila na přehlídkách Marc Jacobs, Donna Karan, Givenchy, Fendi a Dolce and Gabbana.

Pochází původem z Los Angeles a její cestička ke slávě byla už předem ušlapaná, jelikož tak slavných rodin, co mají vlastní reality show zase není ve světě tak moc, tudíž na sebe mohla již od ranného věku upozornit.

Roos Abels

Nová dánská tvař Roos je něco jako skandál modelingu. Objevila se poprvé na přehlídce Prada tento rok a to teprve ve věku 14 let. Po celém světě vznikly debaty, jestli je to vhodné, aby tak mladá dívka prezentovala oděvy pro mnohem starší zákaznice a jestli by nebylo vhodnější, aby na molo mohly jen dívky starší 16 let, jelikož nyní vlastně neexistuje věkový limit. Oslňuje svou dětskou tváří a nevinností.

Matilda Lowther

Věk 19 let je tento rok asi průlomový. Matildě se poštěstilo být objevena na školním výletě v Anglii, je reprezentována prestižní modelingovou agenturou Select a fotila již kampaň pro Burberry a objevila se na titulní stránce Miss Vogue. Na londýnském týdnu módy byla k vidění skoro na všech přehlídkách od Topshop po House of Holland.

Elena Peter

Německá krasavice pocházející z Mnichova se stala také velkým hitem na přehlídkách tento rok. Je jí teprve 17 let a už otevírala i uzavírala show pro Calvin Klein, šla na molu pro Dolce and Gabbana, Gucci, Prada a v Paříži pro Dior. Věnuje se břišnímu tanci a tím si udržuje velmi štíhlou postavu.

Olympia Campbell

Další nová tvář, ketrá má již slavnější sestru Edie a maminku, která byla módní editorkou pro Vogue. Není to klasická kráska, ale třeba Lanvin si jí vybral do své kampaně a šla přehlídku pro Burberry, Fendi a Chanel. Muselo být prima jít po molu u Chanel se svojí starší sestrou a vést přitom samotného Karla Lagerfelda. Je jí 18 let a jistě o ní ještě uslyšíme.

Další sezóna přinese další nové a mladší modelky, které se budou chtít také projít po slavných molech a zazářit v kampaních a je otázkou, které se i nadále udrží v už tak konkurenčním byznyse. Není určitě snadné soutěžit s oslnivými kráskami, které jsou už známé a jen tak s mezi sebe nikoho nepustí.

A co si myslíte vy? Je to fér, aby byla protekce v modelingu nebo ne? Mají být modelky starší 16 let? Která se vám líbila nebo nelíbila? Dejte nám vědět na našem Facebooku!

 

 

  Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 4.75 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!