Oblečení a doplňky pro sport i volný čas: Mladá generace volí Funstorm

4. říjen 2016  Komerční sdělení   komentáře (0)

PR. Každá generace má své oblíbené módní značky. V posledních cca 20 letech si jich na našem trhu objevuje celá řada, takže je skutečně z čeho vybírat. Už poměrně dlouho si buduje svou prestiž značka Funstorm. V poslední době je doslova hitem mezi mladými lidmi, kteří tíhnou ke sportu a ležérnímu stylu.

Zdroj: FUNSTORM-SHOP.CZZdroj: FUNSTORM-SHOP.CZ

Každá generace má své oblíbené módní značky. V posledních cca 20 letech si jich na našem trhu objevuje celá řada, takže je skutečně z čeho vybírat. Už poměrně dlouho si buduje svou prestiž značka Funstorm. V poslední době je doslova hitem mezi mladými lidmi, kteří tíhnou ke sportu a ležérnímu stylu.

Znáte značku Funstorm?

Historie značky Funstorm sahá už do počátku 90. let minulého století. Tehdy na tuzemském trhu byla nouze o sportovní potřeby a oblečení. Milovníci různých adrenalinových sportů museli často vyjíždět do zahraničí, aby sehnali skutečně kvalitní oblečení. A byl to právě Funstorm, díky němuž se situace začala rychle měnit.

Snowboarďáci na ni nedají dopustit

Dnes je tato značka populární u vyznavačů snowboardingu, skateboardingu a mnoha dalších sportů, vyrábí ale například i rifle pánské pro volný čas. Její produkty se už zdaleka neprodávají jen u nás, ale i v mnoha dalších evropských zemích.

Oblečení pro sportovce je tím hlavním, na co se Funstorm zaměřuje. Mladá generace oceňuje nejen kvalitní provedení oblečení, ale také jeho design, který skvěle padne právě pro sporty typu snowboarding apod.

Oblečení, které dnes koupíte pohodlně přes internet

Výhodou je, že produkty této značky jsou oproti mnoha konkurenčním značkovým produktům cenově dostupné, takže si je může dovolit prakticky každý. Problém není ani s dostáním zboží. Pro nákup oblečení pro sportovce značky Funstorm lze využít kupříkladu specializovaný FUNSTORM-SHOP.CZ. V něm najdete i mnoho dalších produktů, a to například oblíbené Dakine batohy, které jsou vhodné jako praktický doplněk pro zimní i letní sporty. Umožní vám mít s sebou vždy to nejnutnější hned po ruce.

Se značkou Funstorm budete při adrenalinových sportech vždy v naprostém pohodlí. Ne náhodou její oblečení používají i špičkoví profesionální sportovci, kteří potřebují opravdovou kvalitu.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!