Podzimní trendy v líčení

16. říjen 2016  Sonia Peskova   komentáře (0)

Co se bude nosit v kráse a líčení tento podzim? Co nám diktuje móda? Tady se to dovíte...

https://cz.pinterest.com/pin/418553359099543396/https://cz.pinterest.com/pin/418553359099543396/
Reklama

Hlavní města módy Londýn, New York, Milán a Paříž se opět ukázaly, co se módy týče, a přinesly sebou krásu v podobě podzimního líčení, které bylo jako tichý, ale dokonalý doplněk nových trendových kousků a stylů. A ať už budete vypadat jako dekadentní růže z Londýna, gotická romantička z Paříže, divoká rebelka z Milána nebo novodobá retro královna ze 60.let z New Yorku, tak budete jednou nohou napřed oproti ostatním.

Dekadentní růže z Londýna

Rty jako od vína, pleť z porcelánu a jen letmý dotek tvářenky je trendem londýnského světa na podzim a zimu 2016. Hlavní pozornost se věnuje dokonale nalíčenýn rtům v odstínech temné růžovo hnědé až do fialova. Nepoužívá se konturování ani stínování. Celkový vzhled má připomínat krásnou venskovskou dívku také zvanou anglická růže, která má přirozeně bílou pleť, na které nádherně vynikne temná barva pusy. Dekadence je v kontrastu bílé, která symbolizuje nevinost a tmavé barvy, která je dotykem hříchu.

Gotická romantička z Paříže

V plné zbrojní je make up ve stylu gotiky s temnou rtěnkou, tmavými stíny a mnoha nánosy řasenky. Je dovoleno si dokonale vymalovat rty, oči i tváře, ale pozor! Vše na dokonale vystínovaném a konturovaném světlém make upu jako v reklamě od Chanel v podání Kerstin Steward. Zapoměňte na bronzery, tmavé pudry a vzhled opálené tváře. To je pro nadcházející sezónu zkrátka pasé. Oční stíny jsou až do červena a rtěnky ostře rudé.

Divoká rebelka z Milána

Italská krev je divoká a rozproudí vášeň v každém, kdo si přičichne k její vůni. Tento podzim a zimu se to odráží hlavně v líčení a v pohledu na krásu italských žen. Divoké účesy jsou doplněny výrazně orámovanými linkami pomocí gelů, tužek a stínů. Pleť je opět popelavě bledá a jen oči září z celého obličeje jako u ženy do něčeho zapálené, větrem ošlehané a až rozčilené. Ostře namalované linky rámují dokonale celé oči i jejich okolí. Bledé rty vyzdvyhují jejich důležitost.

Novodobá retro královna 60.let z New Yorku

Klasické linky, které se nosily v 60.letech, se vrátily a jsou tu na celou další sezónu spolu s bílou, ale i černou řasenkou. Dramatické kočičí oči jsou doplněny jen dotykem červené rtěnky uprostřed rtů, což je novodobý trend...nalíčená, ale i nenalíčená. Silný nános tvářenky s nádechem do červena v hojné míře připomíná na světlém make upu novodobou sněhurku, ale i královnu 60.let.

A jak se líčíte na podzim vy? Co se líbí vám? Dejte nám vědět na nás facebook i Instagram!

Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 4.72 hvězdiček / Hodnoceno: 80x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!