Šití a vyšívání je opět trendy: Nejvíce IN je technika patchwork

23. únor 2016  Komerční sdělení   komentáře (0)

PR. Mladé dívky a ženy znovu objevují kouzlo domácí šití a vyšívání. Jde o trend, který je zřejmý. Důvodů se jistě najde celá řada, vévodí jim ale hlavně originalita. Když si doma ušijete vlastní šaty nebo třeba ozdobný polštářek, máte skutečně originální kousek, který v žádném obchodě nepořídíte. Navíc ušetříte a také se při práci náramně zabavíte. V současné době je nejvíce populární technika šití patchwork.

Zdroj: eshop.brother-czech.czZdroj: eshop.brother-czech.cz

 

Co je metoda patchworku?

Šití moderní technikou patchworku je perfektním způsobem, jak využít zbytkové kousky látek. Stačí vám pár kousků látky, kterou jste nespotřebovaly při výrobě šatů a hned si doma můžete vytvořit ozdobný polštář, deku či jiné doplňky, které ozdobí vaši domácnost.

Jde o metodu, kdy vezmete menší kousky látek různých barev a sešijete je dohromady do různých geometrických tvarů. Prošijete-li je různými stehy, vznikne velmi pěkná látka, která se dá použít právě například k dekoraci polštářků a ozdobných dek, takzvaných quiltů.

Co na vyšívání potřebujete?

K výrobě quiltů, které budou ozdobené právě technikou patchwork, potřebujete v zásadě jen pár kousků barevných látek, jehlu a nit. Pro spojení je samozřejmě vhodné mít k dispozici šicí stroj. Že ho doma nemáte? Škoda, tak s tím něco udělejte.

Práci usnadní šicí stroj Brother

Moderní šicí a vyšívací stroje, s nimiž půjde práce od ruky, vyrábí japonská firma Brother. U nás lze vyšívací stroj od tohoto výrobce pořídit online na webu společnosti Šicí technika Brother s.r.o., která japonskou značku v ČR přímo zastupuje.

V současnosti jsou stroje Brother vůbec nejoblíbenější po celém světě, prodalo se jich už více než 40 milionů. Je to zejména díky tomu, že se snadno ovládají a mají moderní prvky s desítkami šicích programů, které vám výrazně usnadní práci.

Na vyšívací stroj značky Brother se můžete přijít osobně podívat, a to na výstavu Prague Patchwork Meeting, kde bude firma své produkty vystavovat. Uvidíte zde zároveň, jak je technika patchworku kouzelná a dá se využít v praxi.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!