Skvělé fitness aplikace 2015

26. září 2015  Sonia Peskova   komentáře (0)

S fitness aplikacemi už nemusíte trávit hodiny v posilovně, ale můžete si zacvičit v klidu doma. Jsou navrženy naprosto pro každého!

www.youtube.com-Sonia TLEVwww.youtube.com-Sonia TLEV
Reklama

Jistě to znáte. Chcete se věnovat cvičení, sportu, být fit, ale nemáte čas na návštěvu posilovny. V dnešní době to však vůbec nevadí. Existují fitness aplikace pro každého podle chuti a můžete si cvičit v pohodlí domova. V kombinaci se správnou dietou a zdravou výživou vám nic nezabrání vypadat a cítit skvěle.

Rozmanitost programů a jejích přístupnost vás okouzlí. Ulehčí vám v dosažení vašeho gólu zhubnout, zpevnit se, nabrat sílu nebo si jen zarelaxovat. Je to skvělý způsob jak udělat něco pro své zdraví a ve svém volném čase. Stačí vám k tomu mobilní telefon typu Andorid, iOS nebo tablet. Nikdy nebylo tak jednoduché udržet si kondičku!

5 nejlepších aplikací k vyzkoušení.

Nike+ Training Club

Zdarma, iOS, Android

Fitness aplikace


Pokud už delší dobu cvičíte nebo se právě chystáte začít, tak Nike vám přináší skvělý trénink podle vaší potřeby. Je jedno jestli chcete nabrat sílu, vyrýsovat svaly, být štíhlí nebo se zaměřit na určitou partii svého těla. Zde si najdete ten správný program ze stovky v nabídce a všechny jsou ve formátu krásného videa, takže i laik pochopí cviky a smysl tréninku.

Sworkit

Zdarma, iOS, Android

Fitness aplikaceNemáte vůbec čas na posilovnu? S alikací Sworkit to vůbec nevadí. Virtuální fitness studio vám nabídne vysoce intenzivní posilování v přehledných videích. Můžete si vybrat délku tréniku od 5ti minut do celé hodiny. Styl cvičení je ve vašich rukou a nabídka je: síla, kardio, jóga a protahování. Vytvořte si program na míru, kde se vám ukáže zbývající čas a odpočítávání cviků.

Spring

Zdarma, iOS

Fitness aplikaceJednoduchý princip je předností Sworkit aplikace. Předem namixovaná hudba od skvělých DJ vás donutí trénovat nebo běžet mnohem déle, rychleji a s maximálním odhodláním. Promyšleně namixované skladby jsou navržené tak, aby měli určitý počet úderů za minutu a podpořili tak motivaci k efektivněkšímu výkonu. A kdo ví, možná objevíte i novou písničku!

Fitnet

Zdarma, iOS, Android

Fitness aplikaceSelfie nebyla objevem jen pro skvělé fotky pro Facebook nebo Instagram. Může vám nyní i pomoci k dosažení vytoužených fitness cílů. Když budete sledovat videa od osobních trenérů, tak Fitnet využije foťák na vašem telefonu nebo tabletu k tomu, aby si změřila, jak dobře se vám vede ve cvičení. Zkontroluje vás a dá vám na konci reálné hodnocení.

Zumba Fitness

Zdarma, iOS, Android, Google Play

Fitness aplikacePokud si chcete Zumbu zacvičit i doma a nejen ve studiu nebo se třeba rozhodujete jestli začít, tak vám to tato aplikace velmi usnadní. V pohodlí domova si můžete zatančit a vykoušet si svou kondičku v rytmu zumby se skvělou hudbou vhodné přímo k tanci. Spálíte kalorie a ještě se dobře pobavíte pokud upřednostňujete tanec před klasickým cvičením.

Nezapomínejte na zdravou výživu a vhodný výběr stravy k vašemu typu fitness, aby fungovalo, tak jak si přejete. Celkový efekt bude fungovat pokud budete dodržovat pitný, spánkový a stravovací režim. Je obecně doporučeno cvičení opakovat alespoň třikrát týdně pro dosažení požadovaných výsledků.

Jak se vám líbí tyto aplikace? Vyzkoušeli jste některé? Myslíte si, že je to dobré řešení k dosažení kondičky, zhubnutí nebo relaxaci? Dejte nám vědět na našem facebooku!

 


 

 


Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 20x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!