Supermodelka dneška: Gigi Hadid

29. leden 2016  Sonia Peskova   komentáře (0)

Je přirozenou kráskou s dokonalými tvary a dobyla módní svět. Leží jí přímo u nohou. Komu? Přece americké topmodelce Gigi Hadid! A jak byla objevena? Čtěte dál...

www.polyvore.com-speskiwww.polyvore.com-speski
Reklama

Málokdo, kdo sleduje módní trendy a události, tak neví, že modelingu momentálně kraluje blonďatá Gigi. Začala s modelingem už ve dvou letech, ale vrátila se k němu na plný úvazek až v 15ti letech. Její přirozený šarm a krása učarovala návrhářům od New Yorku až po Paříž. Jak se k tomu Gigi vůbec dostala?

Gigi je dcerou bývalé modelky a otce podnikatele. Narodila se a byla vychována v Los Angeles. Má mnoho sourozenců díky rozvodu a znovu se oddání rodičů a její pokrevní sestra se také věnuje modelingu. Gigi hrála závodně volejbal na střední a jezdila na koni. Po úspěšném dokončení střední školy se přestěhovala do New Yorku, kde se chtěla na plný úvazek věnovat práci modelky a dalším studiím. Její kariéra začala už když byla batole pro značku Guess, kde byla objevena a později se opět vrátila k této značce, aby obnovila svůj úspěch a začala naplno pracovat jako modelka. Díky kontaktům z dětství se objevila hned ve třech kampaních po sobě pro Guess v roce 2012.

Její velký úspěch se však dostavil až od roku 2014, kdy se poprvé prošla po New Yorském molu na týdnu módy pro Desigual a začal si jí všímat celý módní svět. Svou zdravou vyzážíženskou figurou byla k nepřehlédnutí. Gigi byla jako závan čerstvého větru, který sebou přinesl nazpět sex appeal, ženské tvary a zároveň neotřelou krásu. Byla ztělesněním americké holky reprezentující dokonalost a nevinnost s andělskou tváří, která však byla nenásilná a přirozená. Od té chvíle se jí otevřely dveře na všechny světová mola a do mnoha kampaní a časopisů Vogue, Elle nebo Grazia. Objevila se také v několika videích a mezi nejznámější patří hit How deep is your love od Calvina Harrise z minulého roku.

Díky své kariéře se Gigi dostala do nových kruhů celebrit a potkala další supermodelku dneška Kendall Jenner. Staly se z nich nerozlučné kamarádky. Na mnoha přehlídkách se objevují spolu a dostávají práci také spolu. Vytvořily silný tým, který se stal populárním jak na sociálních médiích, tak v módní branži. Obě si však musely projít závistí a šikanou od dalších méně úspěšných modelek jako například nedávno na New Yorském týdnu módy, kde se po přehlídce objevili nehezké poznámky o obou na Instagramu, kam si obě modelky posílají selfies.

Gigi je hlavně symbolem zdraví, přirozenosti a skromnosti. Je skvělou inspirací pro mladší generace, protože má sexy postavu bez toho, aby byla vyzáblá. Přirozenost se nosí!

 

Dejte nám vědět vaše názory na náš Facebook a Instagram. Budeme se těšit!

 

 

 

 


 

 


Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 4.59 hvězdiček / Hodnoceno: 17x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!