Tenisky se nosí ke všemu!

23. červen 2016  Sonia Peskova   komentáře (0)

Tenisky se staly nedílnou součástí každého outfitu a to zejména nyní. Už je také máte?

www.polyvore.com-speskiwww.polyvore.com-speski
Reklama

Tenisky už nejsou jen sportovní obuví. Návrháři je tento rok povýšily na módní obuv, která doplňuje od šat po overaly naprosto všechny kombinace oblékání. Nejvíce se nosí jednoduché bílé tenisky, které se hodí ke všemu. Nejenom, že jsou praktické, ale také velkým trendem!

Bílé tenisky například od Adidas si oblíbily i celebrity, protože se jedná o klasiku, která se nyní nemusí nosit jen do posilovny nebo na běhání. Bílá barva stojí tuto sezónu naproti barevným a výrazným designům.  Značky jako Chanel, Louis Vuitton, Gucci, Lanvin nebo Stella McCartney na ně po svém přidaly detaily a dekorace, které reprezentují jejich značku. K vidění jsou od květin, výšivek, korálků po vyvýšené podrážky a loga, tenisky všemožných tvarů i barev. Každý si může vybrat tenisky vhodné pro svůj životní styl.

Minimalistům postačí sněhobílé tenisky, které ladí ke všemu, ale je třeba si uvědomit, do jakého počasí si je lze obout. Léto je pro ně přímo ideální. Záleží však na materiálu a prodyšnosti.Nikdo nechce těžké a příliš těsné pro praktické nošení. Jednoduché látkové tenisky jsou skvělé pro denní nošení a vypadají skvěle i k šatům, šortkám i džínám. A lze je zakoupit ve všech větších obchodních řetězcích, protože se staly nedílnou součástí šatníku jako třeba spodní prádlo.

Milovníci detailů a zajímavostí si jistě vyberou ze řady mnohem zdobenějších a barevnějších tenisek, které ale nejsou již tak versatilní jako kdyby byly v jedné barvě. Pak už je nutností popřemýšlet o tom, co se k nim hodí a jak často je budete nosit. Vyhněte se však přehnaně sportovnímu designu, který pak nepůsobí jako moderní bota, ale že se chystáte cvičit. Celý tento trend spočívá v nošení tenisek, které nejsou na sport a jsou spíše praktickou obuví a v tom je velký rozdíl. Docílit této rovnováhy vyžaduje vkus.

Nosíte rádi tenisky na denní nošení a ke všemu? Dejte nám vědět na nás Facebook a Instagram!

Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 4.82 hvězdiček / Hodnoceno: 95x


Přidat komentář (0)Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!