Trendy v plastické chirurgii 2016

15. srpen 2016  Sonia Peskova   komentáře (0)

Zdají se vám některé celebrity neuvěřitelně krásné a dokonalé? Napadlo vás někdy, že by to mohlo být díky nejmodernější technologii v plastické a kosmetické chirurgii?

polyvore-speskipolyvore-speski
Reklama

Trendy nejdou nejenom v módě, ale i v kosmetické chirurgii. Tyto trendy většinou určují celebrity a každý rokem se mění jejich směr. Dávno odzvonilo obrovským prsou a nafouklé puse. Čtěte dál, co opravdu hýbe světem světových celebrit...

Menší prsa

Ty tam jsou dny, kdy celebrity i obyčejne ženy chodily na konzultace k vyhlášeným chirurgům, protože chtěly velká prsa ve stylu Pamely Anderson. Tento trend pomalu v zahraničí uhasíná a ženy čím dál tím častěji chtějí prsa malá a hezky tvarovaná alá Kate Hudson nebo Gwen Stefani. Vrátila se přirozenost a s ní odpadává nutnost mít prsa velikosti 6, která jsou již na dálku jasně umělá.

Přirozené rty

Kylie Jenner nebo Angelina Jolie do teď rozhodovaly o jasném trendu nafouklých rtů u zákaznic kosmetických procedur. Každá žena přicházející do salónu chtěla obrovské rty, které nikdo nepřehlédl. Čím byly větší, tím to bylo lepší, ale pro rok 2016 se vrací pusa přirozená a trend odulých rtů pomalu uvadá a plastičtí chirurgové radí počkat a pořádně si to rozmyslet!

Labutí krk

Velká pozornost se tento rok věnuje novým procedurám, které upraví vzhled krku a brady. Tyto partie hrají prim v oblasti obličeje a cílem je mladistvý vzhled bez přebytku tuku nebo vrásek. Mnoho žen,a le i mužů si začíná všímat vzheldu svého krku a nejenom obličeje a to jenom díky selfies. Kybella je látkou, která se aplikuje v podobě injekcí do okolí krku a má molekuly, které pojídají tuk.

Zvednuté pozadí po brazilsku

Velké, kulaté a hlavně zvednuté pozadí vzalo internet vlnou velkou přímo jako Tsunami. Kulaté půlky jako tvar dokonalé a hladké broskve se rozmohl jako houby po dešti. Ženy všech věků si nechávají odebrat svůj vlastní tuk ze všech možných partií a opětovně aplikovat do pozadí. Nepříjemné a mnohdy bolestivé odsávání tuku tam, kde ho zákaznice nechce se po té vstříkne do zadní části těla, kde se po té vymodeluje cílový tvar a velikost.

Alternativa Botoxu: Neubelle

Nová výplň, která hýbe světem kosmetiky se jmenuje Neubelle. Oproti Botoxu se zaměřuje jen na určitý nerv a neblokuje pak celou část nervů a podkoží. Dá si tím zamezit výrazu zamrzlé tváře, kdy se to s botoxem přežene a nedá se pokrčit ani jedním svalem. Neubella je teprve ve vývinu a zkouší se její účinek, ale prvtní výsledky jsou velmi slibné.

V dnešní době se stává naprostu normou, že máme pár úprav a nestydíme se za to. Tabu se již dávno stalo otevřenou debatou o botoxu, výpních a liposukci. Ženy se za to nestydí, ale jsou na to naopak hrdé. Je však odstrašující si uvědomit, že hlavním faktorem ovlivnění jsou celebrity na internetu a v časopisech, které nám určují, jak bychom měli vypadat. Tento trend je špatný a hlavně pro mladé generace, které manipulují se svým vzhledem příliš brzy a příliš moc. Řiďte se pravidlem, že všeho s mírou, přirozeně a dostatečně dlouho počkat a promyslet si to.

Jaký je váš názor? Plastická nebo kosmetická chirurgie ano nebo ne? Dejte nám vědět na náš Facebook a Instagram.

Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 3.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!