Victoria Secret má nové andílky!

21. říjen 2015  Sonia Peskova   komentáře (0)

Po každé, když má Victoria Secret nové andílky, tak je to velká událost. I tentokrát jsou nádherní!

www.flavourmag.co.ukwww.flavourmag.co.uk
Reklama

Každý správná módní fanynka zná kvalitní prádlo a plavky od Victoria Secret. A samozřejmě pak i jejich ikonické přehlídky, sexy reklamy nebo internetový obchod.

Každým rokem si do svého týmu vybírají ty nejkrásnější modelky světa, aby úspěšně propagovaly své produkty. A jak jinak než na dokonalých tělech nádherných mladých žen? Vetšina z nich jsou niž docela známé modelky, ale až touto lukrativní prací se dostanou na vrchol své kariéry. Zde je oficiálních 10 nových andílků.

Podíl brunetek a blondýnek je stejný. Je to 5:5.

Kate Grigorieva, 27 let

Krásná ruska je nejstarší z deseti nových andílků a je to zkušená modelka, která se pohybuje hlavně ve vysokých kruzích módy a šla snad všechny významné přehlídky pro top návrháře. Tento rok se na jaře vdala za svého dlouholetého přítele. Měří 1.8m a její míry jsu 83-61-89.

Martha Hunt, 26 let

Druhá nejstarší nová tvář Victoria Secret přehlídek je američanka Martha, která vyrůstala v malém státě v USA a přišla si do New Yorku splnit svůj sen modelky. Začínala již v ranném věku a šla přehlídky pro nejlepší americké návrháře. Podílí se na velké spoustě charitativních akcí a miluje psi. Měří 1.78m a její míry jsou 86-64-86.

Elsa Hosk, 26 let

Bloňďatá švédka pracovala v minulosti například již pro Dior, Dolce a Gabanna, H&M a Guess. Narodila se ve Stockholmu a hrála dlouhou dobu profesionálně basketbal. Její sestřenice je také známou modelkou a dokonce se zůčastnila soutěže o příští švédskou supermodelku. Elsa začala modeling už ve 14ti letech. Měří 1.76 m a její míry jsou 86-58-90.

Lais Ribeiro, 25 let

Dlouhonohá brazilka začala s modelingem jen na zkoušku a to v malém městě, ale štěstí jí přálo a brzy šla přehlídky pro ty nejnznámější luxusní značky na týdnu módy v Riu, kde byla nejvytíženější modelkou. V minulých letech již spolupracovala s Victoria Secret a byla v jedné z jejich reklam, ale až tento rok jí nabídli smlouvu ma oficiálního andílka. Měří 1.85m a její míry jsou 80-58-84.

Jasmine Tookes, 24 let

Jasmine pochází z Kalifornie a je bývalou gymnastkou. Proto má asi tak skvěle vypracovanou postavu! Má o 19 let mladší sestru a její matka je velmi známá stylistka celebrit v USA. Byla také objevena, když pomáhala své matce v práci. Pracovala s nejprestižnějšími časopisy a návrháři. Měří 1.75m a její míry jsou 82-57-84.

Sara Sampaio, 24 let

První portugalská supermodelka, která za své úspěchy posbírala mnoho cen a ocenění v Portugalsku. Její spolupráce s Victoria Secret je dlouhodobá, takže není překvapením, že si jí vybrali oficiálně do svých řad. Proslavila se hlavně reklamou na Axe, která odstartovala její kariéru. V roce 2014 a 2015 se také objevila v lukrativním kalendáři Sport Illustrated. Měří 1.73m a její míry jsou 81-60-86.

Stella Maxwell, 24 let

Britská modelka narozená v Belgii a vyrůstající v Austrálii a na Novém Zélandu. Byla objevena ve škole ve 14ti letech a jeji kariéra se nastartovala hlavně díky reklamním kampaním, ketré vedly i později i k přehlídkám. Nějakou dobu se o ní šuškalo, že je přítelkyní Miley Cyrus, protože byly viděny, jak se líbají, ale Miley to později popřela. Měří 1.75m a její míry jsou 81-58.5-84.

Jac Jagaciak, 21 let

Jac je polská modelka, která se dostala k modelingu až po přesvědčení sestrou, že by měla jít na casting v nákupním středisku v Polsku. V roce 2007 se díky tomuto castingu dostala do IMG agentury a to jí bylo pouhých 13 let. Proslavila se kampaní pro Hermes a její závratná kariéra odstartovala. Ve svým 14ti letech však byla vyloučena z týdnu módy v Sydney, kde její věk byl pro Austrálii šokující. Je známá svou vlastní autentickou chůzí. Měří 1.82m a její míry jsou 80-59-87.

Romee Strijd, 20 let

Holanďanka Romme je jednou u nejmladších modelek pro Victoria Secret, což znamená, že i přes své mládí dosáhla již v modelingu mnoho, jinak by totiž nebyla vybrána.  Byla na obálkách Elle i Vogue, otevírala i uzavírala přehlídky pro ty nejzvučnější jména v módě a její dokonalé křivky jí pomohly ke statusu nového andílka. Měří 1.77m a její míry jsou 79-58.5-84.

Tylor Hill, 19 let

Mlaďoučká američanka byla objevena na farmě, kde náhodou projížděl módní fotograf a všiml si jí. Před modelingem se věnovala gymnastice, má tři sourozence a je jí předurčena slibná budoucnost v módě. Jako nejmladší andílek ještě nemá tolik zkušeností, ale pomalu se začíná objevovat na významných přehlídkách. Měří 1.78m a její míry jsou 81-56-84.

Victoria Secret andílci 2015.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kate Grigorieva Zdroj:polyvore.com

Victoria Secret andílci 2015.

Elsa Hosk Zdroj:pinterest.com

Victoria Secret andílci 2015.

Tylor Hill Zdroj:pinterest.com

Victoria Secret andílci 2015.

Jac Jagaciak Zdroj:polyvore.com

Victoria Secret andílci 2015.

Jasmine Tookes Zdroj:pinterest.com

Victoria Secret andílci 2015.

Martha Hunt Zdroj:pinterest.com

Victoria Secret andílci 2015.

Sara Sampaio Zdroj:polyvore.com

Victoria Secret andílci 2015.

Stella Maxwell Zdroj:pinterest.com

Victoria Secret andílci 2015.

Romme Strijd Zdroj:pinterest.com

Victoria Secret andílci 2015.

Lais Libeiro. Zdroj:polyvore.com

Který andílek se vám líbí nejvíce a proč? vybrali byste někoho jiného? Dejte nám vědět na našem Facebooku!

Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 4.95 hvězdiček / Hodnoceno: 59x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!