4 nejčastější chyby při výběru kalhotek. Neděláte je taky?

26. únor 2016  Roman Beneš   komentáře (0)

To, že drtivá většina žen nosí špatnou velikost podprsenky, se tak nějak obecně ví. My jsme ale zjistili, že mnohé dámy dělají chyby také při koupi kalhotek. Sepsali jsme proto nejčastější prohřešky a přidali pár doporučení, jak se jim bezpečně vyvarovat.

4 nejčastější chyby při výběru kalhotek. Neděláte je taky?4 nejčastější chyby při výběru kalhotek. Neděláte je taky?
Reklama

Střih

Tanga, panty, brazilky, klasické, stahovací – kalhotek je dnes na trhu celá řada. A rozhodně neplatí, že by všechny slušely všem. Musíte vybírat podle svojí postavy.

Bokové kalhoty (tzv. panty) mají krátké nohavičky, takže opticky rozšiřují boky a zkracují nohy. Dovolit si je proto mohou pouze dlouhonohé dámy s úzkými boky.

Naopak kalhotky klasické, brazilky nebo tanga zase nohy opticky prodlužují, platí to zejména pro tanga. Jestliže jste tedy obdivovatelkou nekonečných noh Adriany Sklenaříkové, s tangy se jim můžete alespoň přiblížit.

 

Výběr kalhotek

 

 

Velikost

Poznat správnou velikost je vcelku banální, ale přesto v tom ženy chybují. Kalhotky musí být na vašem těle vypnuté, ale zároveň vás nikde nesmí tlačit nebo řezat. Prosté.

Kritickým místem při hodnocení velikosti bývá zadeček. Pokud vám v jeho spodní části kalhotky odstávají, máte je moc velké. Jestliže jste zase v kalhotkách příliš namačkaná, jsou vám malé. A věřte, že to nepůsobí sexy. Ani trošku.

Materiál

Kalhotky nosíte na citlivých místech, takže výběru materiálu věnujte větší pozornost, než čemukoliv jinému. Osvědčenou klasikou je spodní prádlo z bavlny, která je příjemná na omak a velmi hygienická – doporučují ji snad všichni gynekologové.

Pokud si pořizujete prádlo z umělých materiálů, což je praktičtější na údržbu, dbejte na to, aby bavlněný byl alespoň pruh na vašich genitáliích.

 

Výběr kalhotek

 

 

Barva

Absolutní základem vašeho šatníku musí být kalhotky černé a tělové. Nabízí se napsat také bílé, ale ty některým ženám nevyhovují z toho důvodu, že se hned ušpiní.

V každém případě si pod své kalhoty či legíny vždy vezměte kalhotky stejné (nebo podobné) barvy, jako má váš svršek. Prosvítající kalhotky jsou jedním z největších módních trapasů, jaký se vám může přihodit.

Závěrem

Jak už to tak bývá, štíhlé ženy to mají s výběrem prádla o dost jednodušší. Stačí jim zajít do jakéhokoliv obchodu s oblečením (např. H&M, New Yorker atp.) a do 15 minut mají nakoupeno na roky dopředu. A vy, co bojujete s kily navíc? Na vás myslí třeba specializovaný obchod Sheego, který má nabídku prádla od velikosti 40 a výše.

-ric-

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!