5 barev podzimu 2015

14. září 2015  Petra Wiesnerová   komentáře (0)

Léto už nás definitivně opouští. Svými posledními záchvěvy se nám snaží naznačit, že jeho čas již vypršel a nastává čas podzimní.

polyvore.compolyvore.com
Reklama

Sice se budeme muset oblékat do kabátů a svetrů, halit šálami a podobnými prvky mající hřející funkci, a pod sukni oblékat punčochy a punčocháče… ale i podzim má své kouzlo.

A letošní barvy vám učarují. Od sytých zemitých barev až po zbarvení podzimní zahrady. Pojďte se podívat, s jakými barvami budete zářit i když slunce už se bude schovávat za mraky.

Podzimních barev je pochopitelně více, než jen 5, a kromě nich mezi podzímni trendy naleznete i sytě oranžovou, světlý odstín mentolové, sladce růžovou či ametystově fialovou.

Nr. 1 MARSALA

Marsala je barvou tohoto roku a díky tomu se prolíná trendy od jara do zimy. Lze ji specifikovat jako mix bordó a hnědé. V některých provedeních připomíná barvu kvalitního červeného vína. Její ohromnou výhodou je, že sluší téměř každému.

Pokud si touto barvou nejste jisti kvůli svému barevnému typu, ale rádi byste si ji do šatníku pořídili, sáhněte například po mokasínách, kalhotách nebo menší kabelce či pásku. Budete mít Marsalu v šatníku, aniž byste příliš tlačili na pilu.

5 barev podzimu 20155 barev podzimu 2015
Zdroj: polyvore.com

SUCHÉ BYLINY

Army styl stejně jako lahvově zelená, khaki a zejména pak lehčí odstín této barvy připomínající spíše usušené bylinky z naší zahrady, nás bude provázet i na podzim. Kombinací s neutrálními tóny jako je např. světle šedá neuděláte chybu.

5 barev podzimu 20155 barev podzimu 2015
Zdroj: polyvore.com

 

DUBOVĚ ŽLUTÁ

Připomíná tmavý med, a především barvu dubového dřeva. Perfektně se kombinuje s temně modrou, barvou suchých bylin i marsalou. Skvělý parťák na podzim.

Zkuste obléknout například kalhoty v této barvě doplněné o tmavomodro-bílé pruhované triko. Budete nepřéhlednutelná.

5 barev podzimu 20155 barev podzimu 2015
Zdroj: polyvore.com

 

TEMNÁ MODRÁ

Temně modrá jako noční obloha. To je další barva, která letos na podzim nebude chybět ani v časopisech, ani ve výlohách, a neměla by chybět ani ve vaší skříni. Tato barva sama o sobě je tajemná a zároveň velmi důstojná.

Podzimní trendy v líčeníPodzimní trendy v líčení
Zdroj: polyvore.com

BOUŘKOVĚ ŠEDÁ

I když se nebe na podzim zatáhne, a nad hlavou budete mít šedou oblohu schylující se k pořádné bouřce, nezoufejte. Inspirujte se a oblečte se ideálně v kombinaci s bílou či jinou zvláště podzimní barvou do šedé s lehkým nádechem modré. Je jemná, i když je chladná. Je neutrální a vypadá velmi chic.

5 barev podzimu 20155 barev podzimu 2015
Zdroj: polyvore.com

 

Tak co, která z těchto barev vás nadchla nejvíce? Pořídíte si nějaký kousek v jedné z těchto barev, anebo je dokonce máte již doma? Bravo!

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!