5 rychlých a slušivých účesů pro všechny typy vlasů

25. srpen 2015  Jana Svobodová   komentáře (0)

Také ráno nemáte dostatek času na dlouhé načesávání vlasů? Nevadí! S našimi účesy vám úprava vlasů zabere jen pár minut.

Foto: pixabay.com/cs/users/Prinz-Peter-871838/Foto: pixabay.com/cs/users/Prinz-Peter-871838/
Reklama

Trápí vás každodenní problémy s nepoddajnými vlasy? Nevíte, jaké účesy máte zvolit do školy nebo do práce? V tomto článku vám ukážeme, jak svoje vlasy upravit snadno a rychle za pár minut.

Pokud ráno pospícháte a nechce se vám vstávat dříve kvůli úpravě vlasů, nezoufejte. I když nemáte dostatek času, nemusíte chodit pořád s jedním účesem, který vás po nějaké době určitě omrzí. Zkuste si vlasy vyčesat do hravého culíku, slušivého rybího copu nebo elegantního drdolu!

Nenechte si vlasy padat do čela

První účes přispěje k vašemu pohodlí tím, že už vám dlouhá ofina nebude padat do čela. Rozdělte si vlasy uprostřed hlavy na pěšinku, následně zastrčte svou ofinu za uši a spojte obě její části ofiny do culíku kousek pod temenem hlavy. Ze vzniklého culíku upleťte copánek a slušivý účes je na světě! Podívejte se na video v dolní části článku a uvidíte, jak by měl účes správně vypadat.

Zapleťte ofinu do copu

Další účes je o trochu více elegantní a hodí se i k formálnějším příležitostem. Jako první rozdělte ofinu na tři části, ze kterých začněte pečlivě zaplétat francouzský copánek podél hlavy. Jakmile se s copem dostanete až k uším, přidejte do něj i zbytek vašich vlasů. Po přidání zbytku vlasů můžete pokračovat ve francouzském copu, nebo změnit styl a zaplést vlasy do rybího copu. Je to jen na vás!

Ležérní culík s postranním copánkem

Třetí z účesů je poněkud časově náročnější, ale není to nic, co by se nedalo ráno zvládnout. Jako první je potřeba vlasy lehce nakulmovat, a to nejlépe kulmou se širokým průměrem. Vlny by měly být ležérní a nemusí být nijak uhlazené. Dále si po straně u ucha oddělte jeden pramínek vlasů, zapleťte ho do copánku a zagumičkujte. Nakonec všechny vlasy i spolu s copánkem stáhněte do culíku a pohodový každodenní účes je hotov!

Nevšední cop s prvky culíku

Další účes je poněkud zvláštní a neobvyklý. K vytvoření tohoto účesu si připravte dostatek gumiček, budete je totiž potřebovat. Část vlasů sepněte na temeni hlavy gumičkou do culíku, poté vezměte další vlasy a opět je sepněte do gumičky tak, aby byly přímo pod předchozím culíkem. V culíku na temeni hlavy udělejte otvor, kterým prostrčte culík pod ním. Tento postup opakujte tak dlouho, dokud si na vaší hlavě nevykouzlíte požadovaný nevšední účes.

Luxusní drdol se zapletenou ofinou

Poslední účes je opravdu elegantní a skvěle se hodí pro slavnostní příležitosti. Jako první oddělte ofinu od zbytku vlasů a začněte ji zaplétat do francouzského copu podél hlavy. Jakmile se dostanete k uším, copánek zagumičkujte a začněte splétat zbytek vlasů do dalšího copu, který zatočte do tvaru drdolu a připněte pinetkami. Následně k němu připojte i copánek z ofiny a luxusní účes hodný hollywoodské hvězdy je na světě!

Podívejte se na všechny účesy v tomto videu ↓

 

Jak se vám líbily tyto účesy? Vyzkoušíte některý z nich? Kolik času ráno strávíte tvorbou účesu a úpravou vlasů? Sdělte nám svoje zkušenosti a názory na Facebooku!

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!