6 tipů, jak udělat dojem se svým profilem na Instagramu

19. březen 2016  Tereza Nováková  komentáře (0)

Jak fotit a upravovat fotky na Instagram? Přinášíme vám pár triků a rad jak dosáhnout co nejlepšího výsledku.

6 tipů, jak udělat dojem se svým profilem na Instagramu6 tipů, jak udělat dojem se svým profilem na Instagramu
Reklama

V dnešním článku vám poskytneme pár rad a triků jak kvalitně fotit a následně upravovat fotky na instagram. Kdyby mezi vámi byl náhodou někdo, kdo vodami instagramu dosud neproplouvá, tady je pro objasnění pár faktů o aplikaci instagram. Instagram je jednou z mnoha sociálních sítí, která se výhradně zaměřuje na fotky, obrázky a videa. Aplikace je oblíbená z velké míry díky celebritám, které jsou na instagramu aktivní více než na jiných sociálních sítích. Další výhodou je propojení s facebookem, twitterem, tumblrem nebo flickrem.

 

Díky instagramu mohou lidé po celém světě sdílet svá videa a obrázky, názájem si příspěvky komentovat a sbírat followers (sledující) nebo likes (to se mi líbí). Aby si vaše fotka zasloužila like, musí také nějak vypadat. V jednotlivých krocích vám ukážeme jak dosáhnou co nejlepšího výsledku.

 

# STÁHNĚTE SI APLIKACI NA ÚPRAVU FOTEK

Aplikací na upravování je celá řada. Z těch nejznámějších můžeme doporučit například VSCOcam (zdarma), InstaSize (zdarma), AirBrush (zdarma, ideální na tzv. “selfie”), Fotor Photo Editor (zdarma), Photo Director (zdarma) a mnoho dalších.

 

# VYHRAŇTE SI OSOBNÍ STYL

I na instagramu má člověk určitý styl. Určete si jeden a držte se ho. Někteří uživatelé mají například všechny fotky v černobílé nebo upravují vše stejnými filtry aby celek působil jednotně.

 

InstagramInstagram
Zdroj: instagram.com
@mariannnan

 

 

# SVĚTLOST

Tmavé a zastřené fotky nepůsobí dobře. Stačí zvýšit jas, pohrát si s kontrastem a výsledek bude o 100% lepší. Náš tip: Fotíte-li kosmetiku, new in nebo jídlo nastavte věci na bílé pozadí.

 

# OSTROST

Ostrá fotografie je základem všeho. I když na svém mobilním telefonu nemáte nejlepší foťák můžete fotku dodatečně doostřit a výsledek bude vypadat úplně jinak.

 

Instagram

 

 

#SELFIE

Na úpravu takzvaných “selfie” je skvělý program AirBrush, který byl zmiňován v úvodu článku. Selfie foťte nejlépe před oknem na denním světle. Na selfie z akcí, koncertů nebo párty jsou skvělá malá světýlka, která se dají připevnit do otvoru na sluchátka. Koupíte je na e-bay doslova za pár korun.

 

# FOOD

Fotky jídla, které se na instagramu označuji hashtagem #foodporn se staly oblíbeným instagramovým formátem. Doporučujeme vždy stůl fotit ze shora a úspěch máte zaručený.

 

Instagram

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!