80. léta jsou zpět: Nejšikovnější make-up triky

28. listopad 2015  Sonia Peskova   komentáře (0)

Jedním z posledních trendů tohoto roku jsou osmdesátá léta. Jak se jimi inspirovat v líčení?

www.polyvore.com-speskiwww.polyvore.com-speski
Reklama

Versace, Calvin Klein i Chanel byly obrovskými hvězdami v 80.letech a i dnes vnášejí do módy závan doby dávno minulé, přesto však dnes oblíbené pro svou barevnost, okázalost a přehnanost. Jak se tedy správně nalíčit dnes v duchu let osmdesátých?

Osmdesátky se nosí: make up trendy.
Osmdesátky se nosí: Růžové rty.
Zdroj: polyvore.com

Výrazně růžové rty byly velkým hitem v 80.letech a popmalu se vrátily na dnešní scénu. Nosí se matně elektricky růžová, ale i lesklá šokující neonově fuksiová. jde hlavně o dokonalou aplikaci s pomocí konturovací tužky, rtěnky a zafixování barvy na místě, aby se neobtiskla na zuby nebo nerozmazala. Výborné jsou i rtěnky v tužce nebo kreony na rty. Vřtele doporučuji! Super novinka a velmi praktické použití. Nezapomeňte barvu zafixovat pudrem a přetřít rty alespoň dvakrát pro dostatečně výrazný efekt. A pamatujete si jedno zlaté ptavidlo: pokud budete mí zářivě růžové rty, tak vaše oči by měly zůstat nahé!

Osmdesátky se nosí: make up trendy.
Osmdesátky se nosí: Retro trend.
Zdroj: polyvore.com

Klidně se inspirujte módními trendy z osmdesátých let, ale dodejte jim moderního pojetí pomocí kombinace nového a starého nebo retro a new. V každém připadě však zapomeňte na vlasové trendy z roku 1980. Ty nebudou nikdy cool.


Pokud si raději vyhrajete s malováním očí, tak je tu pro vás trend kouřových stínů a to v mnoha barvách ve stylu 1980. Oči by měly být výrazné, ale zároveň sexy. Kouřové stínování se nosilo v mnoha barvách a i barevných kombinacích, ale v roce 2015 se klade důraz na kvalitu stínů nebo gelů, důmyslné rozetření do kočičího tvaru a hravost linek. Zapojte i vaše obočí, které by mělo být taktéž výrazné a dokonale upravené. Stíny by měli vyniknout s upraveným obočím a rty by měli být jen lehce a přirozeně růžové. Pokud se rozhodnete pro trend super výrazných očí, tak zapomeňte na líčení rtů. Obočí dokreslete tužkou nebo dobarvěte stíny. Musí být zkrátka komplimentem vaším očím.

Osmdesátky se nosí: make up trendy.Osmdesátky se nosí: Smokey eyes.
Zdroj: polyvore.com

Máte rádi osmdesátky? Inspirovali jste se některými prvky? Pochlubte se nám na náš Facebook! Vždycky je správný doba se nebát a vyzkoušet něco nového!


 

 

 


 

 


Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 4.81 hvězdiček / Hodnoceno: 21x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!