Baby Shower oslava pro nastávající maminky: Udělejte si seznam dárků, které by se vám hodily

19. březen 2016  Komerční sdělení   komentáře (0)

PR. Tradiční americká oslava Baby Shower si čím dál více začíná získávat popularitu i u nás. Jde o oslavu, kterou pro nastávající maminku uspořádá některá z jejích kamarádek či třeba budoucí babička. Nedílnou součástí oslavy je také předávání dárků pro dítě, které se narodí. Jak to ale udělat, abyste jako nastávající maminky nedostávaly tucty oblečků, které by vám pak byly k ničemu? Pomůže jednoduchá aplikace Tomikup.

Zdroj: tomikup.czZdroj: tomikup.cz

 

Tomikup pomůže vybrat ty pravé dárky pro oslavu Baby Shower

Pokud v nejbližší době očekáváte narození potomka a někdo z blízkých přátel či rodiny chystá uspořádání Baby Shower oslavy, je dobré dát vědět hostům, kteří přinesou nějaké dárky pro miminko, co by se vám ve výbavičce hodilo. Je škoda, když pak dostanete několik stejných věcí, z nichž většinu nevyužijete. A naopak, pokud vám něco ve výbavě chybí, lidé se dovědí, co mají koupit.

Právě aplikace Tomikup tento problém snadno vyřeší. Jde o to, že si sami vytvoříte seznam věcí, které byste rády dostaly jako dárky během Baby Shower, případně klidně i při jiné oslavě a příležitosti. Vaši přátelé se pak na tento seznam podívají a zjistí, co je vhodné koupit. Vyhnou se tak situaci, kdy by pořídili nějakou výbavičku, kterou už doma máte a nepotřebujete ji.

Jde o praktickou aplikaci, která pomůže vám i vašim přátelům, kteří vás chtějí potěšit nějakým dárkem pro novorozeně. Stačí se zaregistrovat na Tomikup.cz, vytvořit si zde účet. Poté si zde uděláte seznam a pozvete své přátele, aby jej sdíleli. Ti už pak mohou vybírat dle svého uvážení i dle toho, co je aktuálně na seznamu dárků vypsané.

Aplikace se dá využít i pro mnoho dalších příležitostí

Tomikup se stal osvědčenou aplikací, a to nejen pro oslavy Baby Shower. Dá se využít například před vánočními svátky. Určitě se vám už někdy stalo, že jste dostali jednu věc pod stromeček dvakrát a pak nevěděli co s jednou z nich. Díky Tomikupu se vám to už vícekrát nestane. Další příležitostí, kdy se dá aplikace využít, jsou oslavy narozeniny a jmenin. Jistě najdete i mnoho další situací, kdy se bude hodit.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!