Bláznivá móda pro jaro 2011 podle Vivienne Westwood

25. únor 2011  Jana Poncarová   komentáře (0)

Kdo nosí nápadné oblečení, má lepší život, řekla Vivienne Westwood a sama se tím evidentně řídí. Kvalitu jejího života posuzovat nemůžeme. Pojďme se ale podívat na její modely. Z některých opravdu přechází zrak.

Bláznivá móda pro jaro 2011 podle Vivienne WestwoodBláznivá móda pro jaro 2011 podle Vivienne Westwood
Reklama

Kdo nosí nápadné oblečení, má lepší život, řekla Vivienne Westwood a sama se tím evidentně řídí. Kvalitu jejího života posuzovat nemůžeme. Pojďme se ale podívat na její modely. Z některých opravdu přechází zrak.

Móda a styl Vivienne Westwood

Nejprve ale něco o samotné Vivienne. Osudové pro ni bylo setkání s přítelem a obchodním partnerem Malcomem McLarenem, s nímž si na počátku 70. let otevřela v Londýně butik Let It Rock, jemuž se později říkalo Sex. Vivienne zde prodávala oblečení, které sama vytvořila a jež bylo inspirované punkem a rockem. Prostě všude samé zipy, řetězy, trička s vyzývavými obrázky a nápisy. Po všech stránkách originální a extravagantní.

Vivienne se ničeho nebála. Při tvorbě svých modelů stříhala a trhala klasické modely, aby je přešila a dala jim novou podobu. Není nezvyklé, že spodní prádlo nenosí pod oblečením, ale na oblečení, libuje si v asymetrických střihách a pěje ódu na korzet. Nic jí není dost bláznivé a ujeté. Slovo konformita je pro ni nadávkou.

Móda jaro/léto 2011 podle Vivienne Westwood

Jaké jsou modely Vivienne Westwood pro jaro a léto 2011? Podívejte se na video z módní přehlídky a inspirujte se!

Foto: Zdroj Wikipedia

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!