Blíží se den vaší svatby? Je nejvyšší čas na výběr snubních prstenů

16. březen 2016  Komerční sdělení   komentáře (0)

PR. Svatba patří k nejvýznamnějším okamžikům v životě každého z nás. Pokud se v nejbližší době chystáte s partnerem vejít do svazku manželského, pak vás určitě čeká výběr snubních prstýnků, jednoho ze symbolů vstupu do manželství. Jak na to? Velkou pozornost věnujte hlavně materiálu, z něhož budou vyrobené.

Zdroj: svetsnubnichprstenu.czZdroj: svetsnubnichprstenu.cz

 

Z jakých materiálů si můžete vybírat?

Vhodné je například pro snubní prsteny bílé zlato, dále pak samozřejmě také klasické žluté zlato, ale i wolfram a chirurgická ocel. Právě ta patří v současné době k největším hitům. Působí totiž velmi elegantně, zároveň má ideální vlastnosti pro výrobu šperků. Je i cenově dostupná, takže si snubní či zásnubní prsteny z ní mohou dovolit i ti z vás, kteří nepatří zrovna k nejbohatší vrstvě populace.

Luxusní šperky pro budoucí manžele nabízí Svět snubních prstenů

Snubní prstýnky mají být luxusní, není dobré na nich zbytečně šetřit. Když ale chcete skloubit příznivou cenu s kvalitou, je dobré zajít do jedné z poboček Světa snubních prstenů. Obchodu, který se pyšní dlouhou tradicí, vždyť funguje v Praze už od roku 1930. Dnes má v hlavním městě několik poboček.

Vyberte si z více než 3.000 vzorů, případně si nechte vyrobit šperk na zakázku

Proč zajít právě do Světa snubních prstenů. Najdete zde skutečně nepřebernou škálu produktů. Obchod nabízí zásnubní a snubní prstýnky ze zlata, stříbra, wolframu i chirurgické oceli.

Představí vám více než 3.000 vzorů, z nichž si můžete vybrat. Neodmítnou vás ale ani v okamžiku, kdy si chcete nechat vyrobit snubní prstýnky na zakázku, dle vašich představ a preferencí. Můžete si tak pořídit skutečně originální kousky, které budete pyšně nosit po celý život a budou vám neustále připomínat, jak jedinečnou osobnost jste si vzali.

Čekají na vás speciální slevy

Svět snubních prstenů vás potěší i cenami. Navíc připravuje akční slevy. V březnu 2016 kupříkladu dostanete 25% slevu na snubní prsteny, které si necháte zhotovit na zakázku. Na hotové snubní prsteny pak získáte dokonce až 50% slevu. Za kvalitu tak zaplatíte cenu, o které byste jinde možná ani nesnili.

-pla-

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!