Blogerka Karolína hledá módní inspiraci na cestách

21. duben 2011  Katka Pešavová   komentáře (0)

Karolína Vodičková patří mezi další české blogerky, které se rozhodly s okolním světem sdílet svůj zájem o módu a trendy. Je jí teprve 16 let, ale už v tomto věku ví, co jí sluší. Jasno má i v tom, kam bude směřovat její styl i osobní život.

Blogerka Karolína hledá módní inspiraci na cestáchBlogerka Karolína hledá módní inspiraci na cestách
Reklama

Karolína Vodičková patří mezi další české blogerky, které se rozhodly s okolním světem sdílet svůj zájem o módu a trendy. Je jí teprve 16 let, ale už v tomto věku ví, co jí sluší. Jasno má i v tom, kam bude směřovat její styl i osobní život.

O módu jsem se zajímala vždy, ale k založení vlastního blogu jsem se odhodlala až po delší době. Ze začátku jsem chtěla uveřejňovat pouze fotky vlastních outfitů bez zobrazení mojí tváře a bez dalšího nahlédnutí do mého života, ale po krátké době jsem zjistila, že mě můj blog více baví, když čtenářům odkrývám svou identitu a sděluji jim spoustu informací, na které mohou v komentářích vytvořit zpětnou vazbu. A to je jedna z hlavních věcí, které mám na blogování ráda – názory a zpětná vazba od lidí, kteří se zajímají o stejná témata a kteří pomocí internetových stránek sdílejí své životy s okolím,“ říká Karolína

Karolína
Karolína

Kromě blogování se Karolína věnuje tanci, přátelům i sportům. Navštěvuje francouzské gymnázium, díky kterému se vzdělává v jiném jazyce, než je její mateřský. Po dokončení střední školy by ráda vystudovala vysokou školu v cizí zemi, aby poznala jinou kulturu.

Inspirace: Krajkové šaty

Tento článek by měl být hlavně inspirativní, proto je na čase vám prozradit, co nebo kdo inspiruje Karolínu. „Nejčastěji se inspiruji z módních magazínů, ať už z těch tištěných nebo internetových. Ráda si prohlížím fotky celebrit nebo z přehlídek, kde pokaždé naleznu něco, co mi dá nápad k novému outfitu. Další aspekt, který ovlivňuje můj styl je cestování, které miluji. Každé město má jiný náboj a atmosféru, a pokaždé když se ze zahraničí vracím, vidím, jak se můj styl mění a vyvíjí,“ říká mladá studentka.

Karolína
Karolína

A Karolína se může stát inspirací i pro vás. Vybrali jsme na jejím webu jeden z velmi vydařených, ač starších outfitů. Skládá se převážně z tmavých barev v podobě krajkovaných šatů, silonek a nadkolenek. Outfit pozvedla o příčku výš béžovým sáčkem a světle hnědými lodičkami. Jak sama říká, v jejím šatníku hrají hlavní roli černá, bílá a neutrální odstíny, takže většina jejího oblečení se dá nějak zkombinovat a nemá potřebu neustále dokupovat nové.

Karolína
Karolína

Jako každá blogerka, tak i Karolína má přehled v tom co je moderní a co by nemělo chybět v její skříni. „Většina trendů se mi líbí a ráda si o nich v módních magazínech přečtu, ale nakonec si radši vybírám věci, které se mi opravdu líbí, přestože nejsou podle posledních trendů. Nyní jsem velkým fanouškem barev, které teď najdeme v každém časopise a téměř na každém blogu. Líbí se mi barevně sladěné outfity světově známých bloggerů, které podle posledních trendů jsou a zároveň mají osobitý nádech a styl.“

Karolína
Karolína

Další outfity Karolíny si můžete prohlédnout na jejím blogu.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 4.3 hvězdiček / Hodnoceno: 10x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!