Boty 2012 v barvách Café au Lait

7. únor 2012  Aktualita   komentáře (0)

Jedním z největších módních trendů pro sezonu jaro – léto 2012 budou nejen šaty, ale i boty v hedvábně krémových barvách.

Boty 2012 v barvách Café au LaitBoty 2012 v barvách Café au Lait
Reklama

Jedním z největších módních trendů pro sezonu jaro – léto 2012 budou nejen šaty, ale i boty v hedvábně krémových barvách. Nostalgickou náladu navozující pastelové tóny a různě syté odstíny mléčné kávy doplní retro nádech s mašlemi a květy, preppy styl a vyplétání či perforace.

Na výsluní zůstávají i módní prvky jako obrovské platformy často doplněné klínky, několikanásobné pásky a přezky. Chybět nebudou ani vzory, jak jinak než plné veselých jarních kvítků.

Delikátní potěšení De La Crème

„Jarní paleta, která může mnohým připomínat Café Latté, zahrnuje také pleťové tóny, nebo barvu čajových růží a odstíny starorůžové. Nechybí ani lehce zmatnělá pastelová modrá či šedá a většina střevíců je k dostání i v klasické černé verzi,“ popisuje novou kolekci Veronika Sajdoková ze společnosti CCC Boty.

Boty 2012
Boty 2012

Hlavním motivem nastupující sezony by měla být rozverná nevinnost a prvky s ní tradičně spojované jako květiny a mašle. Boty často připomínají i krajku, jejíž iluzi vytváří pravidelná dírková perforace.

„V kontrastu s decentně roztomilým laděním jsou ale všechny lodičky velice smyslné, protože jim nechybí odvěká ženská zbraň – vysokánský podpatek. Chůzi na vysoké noze naštěstí ulehčí výrazné platformy, které jsou nepřehlédnutelným trendem této sezony. Balanc pomohou udržet i klínky,“ napovídá Veronika Sajdoková.

Boty 2012
Boty 2012

Stálice a evergreeny

Květy jsou po smutné zimě už zcela tradiční způsob vítání jara, letos ovšem rozvinou svá poupátka i boty a také kabelky. Jedním z letních trendů bude i vzorování, které bude u CCC na oslavu nástupu nového ročního období samozřejmě květinové.

Boty 2012
Boty 2012

„Kvítkové vzory vás letos potěší dokonce i při nazouvání, protože některá obuv jimi bude vyzdobena také zevnitř,“ prozrazuje Veronika Sajdoková ze společnosti CCC Boty. A dodává: „Aktuální zůstávají i boty s pásky přes nárt nebo obtočenými kolem kotníku. Na páscích se také budou stále objevovat už v zimě oblíbené přezky.“

Zdroj fotografie: CCC BOTY CZECH, s r.o.

Autor Aktualita

Autor: Aktualita


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!