Čas letních lásek je tu! Tipy jak se obléknout na rande

10. červenec 2015  Petra Wiesnerová   komentáře (0)

Je tu čas letních lásek, vzplanutí a románků. Nahrává tomu zřejmě to teplé roční období a množství slunce, že lidé mají tendence se více družit, flirtovat a koketovat. Vždyť samotné počasí, vyhřáté meze, lavičky i parky vybízí k dlouhým procházkám, romantickému pozorování hvězd a mnohým dalším letním zážitkům.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com
Reklama

A tak ať už se chystáte na své první rande na procházku kolem řeky, do letního kina, na piknik nebo třeba romantickou večeři na terase vyhlášené restaurace, máme pro vás pár tipů, jak a co si obléknout, abyste se cítila dobře. A mohla se zcela sebejistě a uvolněně věnovat svému letnímu románku či rovnou panu “Dokonalému”.

PRAVIDLO Č.1

Jedno z několika základních pravidel, jak se oblékat nejen na rande, pracovní schůzku, večeři či ples, zkrátka všude, je: Cítit se dobře. Pokud zvolíte džíny příliš úzké, podpatky příliš vysoké či šaty příliš krátké, budete se stále jen hlídat, ošívat a kroutit, protože vám zvolené oblečení nesedí dost dobře.

PRAVIDLO Č.2

Stejně jednoduché, jako pravidlo č.1 je i to následující. Být sama sebou. Jestliže denodenně chodíte v džínách a tričku, nemá smysl vybírat si na první rande krajkové minišaty. Necítila byste se dobře, nepůsobila byste uvolněně ani sebejistě. A navíc předstírala byste něco, co vám není vlastní.

Mikina a roztrhané džíny na romantickou procházku nejsou to pravé, ale je-li právě ležérní, nenucený až “neupravený look” vaší přirozeností nepopírejte ho úplně. Místo mikiny zvolte kvalitní dobře padnoucí tričko a decentní doplňky reflektující váš styl. Budete to vy, ale zároveň bude vidět, že jste si na svém outfitu dala záležet.

Znovu a znovu - snažte se působit přirozeně a buďte svá.  A tohoto nikdy nedocílíte, budete-li se přetvařovat či se schovávat za nějakou masku. A to platí i v oblékání.

Svůj protějšek musíte zaujmou sama sebou, jen tak, to může fungovat. Půjde-li váš vyvolený na rande s přefintěnou barbínou, bude totéž očekávat i příště a příště a tak stále dál.

PRAVIDLO Č.3

Ani třetí pravidlo není nijak složité ani neznámé. Jednoduše: Méně někdy znamená více. Nepřáhenějte to ani s make-upem, ani s parfémem, ani s oblečením.

A u tzv. odhalování kůže toto pravidlo platí úplně nejvíce. Odhalujete-li dekolt, neodhalujte přespříliš nohou a naopak. Je mnoho způsobů, jak působit sexy a svůdně. Namísto příliš odhalené kůže, volte rafinovanost. Holá záda, topy na jedno rameno anebo bez ramínek. Namísto ultra mini volte vysoký rozparek či polotransparentní materiály.

Samozřejmě, že jsou případy, kdy potřebujete působit zatraceně sexy, ale i tehdy pečlivě vybírejte a rozmýšlejte. A pokud přecijen musíte sáhnout po hlubokém výstřihu společně s nezbezpečně krátkými mini šortkami, uberte na make-upu a doplňcích.

Nezapomínejte, že šanci udělat první dojem máte jen jednu. V dnešním nepřeberné nabídce oblečení a doplňků, se jistě najde ten pravý kousek, ve kterém budete vypadat dostatečně štíhle, krásně, nežně, sexy, tajemně či jakoliv jinak si vzpomenete. Přecejen už prastaré přísloví praví, že šaty dělají člověka.

A s dodržením této trojice pravidel bude výběr outfitu na první rande hračka! Abych však dostála svým slovům v úvodu, zde se podívejte na několik inspirací.

Na romantickou večeři

Buďte připravena. Pokud víte, kam konkrétně se chystáte, snažte se tomu přizpůsobit i svůj outfit. Chystáte-li se na večeři do rybářské bašty na kraji vesnice zvolíte jistě jiné šaty než do noblesní restaurace v historickém centru města.

Letní láska. Jak se obléct na letní randeLetní láska. Jak se obléct na letní rande
Zdroj: polyvore.com

Do letího kina

K této příležitosti volte neformální až ležérní, praktický a pohodlný outfit. Dle typu kina totiž budete sedět na dřevěných lavičkách, plastových sedačkách či textilních křesílkách. Někde si můžete dokonce rozložit deku na zem a film sledovat třeba i z polohy ležmo. Právě proto zde kraťoučké minišaty ani lehounký šifonový overal nejsou tou nejlepší volbou. Volte raději například pohodlné džíny, zajímavé triko ši košili a stylový ale praktický vršek. Letní kina obvykle promítají až od 22hod, kdy i v letních měsících teploty klesají. Buďte tedy na tento fakt připraveny!

Letní láska. Jak se obléct na letní randeLetní láska. Jak se obléct na letní rande
Zdroj: polyvore.com

Na procházku

Na procházku se můžete obléct takřka jakoliv dle svého gusta a stylu. Zde se většinou nemusíte přizpůsobovat místu konání. Na co však myslete, je terén. A to kvůli volbě vhodné obuvi. Pokud se chystáte objevovat krásy starého města, pamatujte, že právě tyto části města bývají dlážděná a v podpadcích by se vám tam nechodilo dobře. Pokud se však chystáte projít si rozlehlý městský park s upravenými chodníky nic vám v obutí oblíbených sandálků na podpatku nebrání.

Letní láska. Jak se obléct na letní randeLetní láska. Jak se obléct na letní rande
Zdroj: polyvore.com

Teď už jen sáhněte po té lásce, co se nese vzduchem a přijměte pozvání na letní rande.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!